הציבור קבע: קו המומלצים – הקו היחיד שדואג לכם למצוא את נותן השירות הטוב ביותר

פחות משנתיים מאז הוקם קו המומלצים – וכבר הצליח להפוך לחלק בלתי נפרד מחיי היום יום בקרב רבבות לקוחותיו. העידן של הבירורים, הטלפונים וכאב הראש סביב חיפוש בעל מקצוע, כבר כמעט הפך להיסטוריה. אם רוצים כיום בעל מקצוע או נותן שירות טוב באמת – פונים לכתובת אחת: קו המומלצים. כוכבית ארבע חמש שתיים שלוש (*4523).

קו המומלצים מקשר אתכם דרך טלפון אחד עם מאות בעלי עסק במגוון עצום של קטגוריות:

בעלי מקצוע לבית כמו אינסטלטורים ושיפוצניקים, כל סוגי הנסיעות כמו אוטובוסים, מיניבוסים ומוניות, בעלי מקצוע לשמחות, שרותי מחשבים ודפוס, כל מה שצריך להוצאה לאור של ספר כל מה שנצרך למוסדות ולבתי עסק, וחנויות מומלצות של עגלות, מוצרי חשמל, רהיטים ועוד.

מי שמזמין דרך הקו נהנה מחמש יתרונות ייחודיים:

 1. סינון בעלי מקצוע – מתקבלים רק בעלי מקצוע העומדים ב-3 קריטריונים עיקריים: מחירים הוגנים, שירות ואדיבות – ומקצועיות ללא פשרות.
 2. מוקד גישור, ייעוץ והכוונה. קו המומלצים מפעיל מוקד למקרה של חוסר הבנות מול בעלי המקצוע. בונוס ייחודי נוסף תוכלו למצוא בשלוחת השירות: היכולת לברר על בעלי המקצוע בהתאם לפרמטרים החשובים לכם ספציפית. אם לדוגמא, המחיר הזול הוא הפרמטר החשוב ביותר עבורכם, תוכלו לקבל מידע ספציפי על המחיר; אם האיכות והמקצועיות חשובים בעבורכם יותר – תופנו לבעל המקצוע המתאים לכם אישית.
 3. בחינת בעלי המקצוע לאורך זמן. גם לאחר כניסת בעל המקצוע לקו, הוא עומד תחת בקרה מתמדת, כשכל העת נבדק האם הוא עומד בקריטריונים המחמירים. בעלי מקצוע שמתקבלות אודותיהם תלונות – מוּצַאִים מהקו מיידית, ללא כל חשבונות צדדיים. כך תוכלו אתם, הלקוחות, להיות רגועים.
 4. גב חזק של קו המומלצים. בעלי המקצוע משקיעים הרבה יותר בלקוחות קו המומלצים. הם יודעים בבירור – אף אחד לא התחייב להשאיר אותם; אם הם לא יעניקו ללקוחות הקו את המקסימום – הם יחמיצו קהל לקוחות ענק, שאין להם כל דרך אחרת להגיע אליו. || בעלי המקצוע מרגישים שהם עובדים עם ציבור איכותי מלוכד ולא בלקוח בודד ולכן הם משקיעים יותר בלקוחות.
 5. ההכנסות קודש. כידוע לכולם, גורמים שלטוניים ואחרים שמו להם למטרה לחסום את הכנסות עיתון הפלס ובכך להפסיק את פעילותו. הם עושים זאת בכל דרך אפשרית, כשהדרך העיקרית היא כמובן פעילות אינטנסיבית למניעת מודעות פרסומיות, המהוות את חלק הארי של הכנסות כל עיתון באשר הוא.

'קו המומלצים', הוקם כאפיק חדש של הכנסה חודשית משמעותית לעיתון הפלס. כשאתם מזמינים את השירותים אותם הייתם מזמינים ממילא – אתם מסייעים לעיתון בלי לשלם שקל נוסף.

בימים הקרובים נשיק מערכת חדשה לצבירת נקודות על כל רכישה שבוצעה דרך הקו, שווה לחכות.

שימרו כעת את המספר בטלפון האישי שלכם על מנת שתוכלו להשתמש בו בכל עת שתרצו: כוכבית ארבע חמש, שתיים שלוש. אני חוזר: כוכבית ארבע חמש, שתיים שלוש.

לתשומת לב: האחריות על הבירור המלא חלה על הלקוח והשימוש בקו בכפוף לתקנון.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

4 תגובות

 1. משה הגב

  אין על קו הממולצים
  מומלץ מאוד

 2. נירה הגב

  קו אמין ביותר!
  נעזרתי במספר אנשי מקצוע, לאחר בירורים והשוואות עם אחרים,
  קו המומלצים רמה אחת מעל!
  אין חאפרים בקו!!

 3. יצחק הגב

  אני השתמשתי בקו המומלצים ואני יכול להמליץ בחום אין כאלו דבריעם שירות מעל הכל

השארת תגובה

שתף את הידיעה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כותרות אחרונות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן