"חניקה, שבירת עצמות ואגרופים" | אלימות חסרת גבולות: בריוני משטרה מתעללים בבחור צעיר שוב ושוב – מזעזע

בתיעוד בלעדי של ה'אידישע פוסט' מהפגנה שנערכה לפני כשנה בכ"ח תשרי בה נעצרו 60 העריקים נראה בחור צעיר כבן 17 כשהוא סופג אלימות ברוטאלית במיוחד מכ-7 שוטרים שונים, תחילה רואים איך שוטר אחד חונק אותו באכזריות, ושוטר נוסף מסובב את ידו. לאחר שהמוחים במקום גערו בבריוני המשטרה בחרו הללו לשחררו לנפשו. אולם לאחר מיד כשהחל להסתלק על המקום שוב החלו בריוני המשטרה להכותו, כשבין בריוני המשטרה המכים נצפה אף צלם מח"ש שמתיימר כביכול למנוע פעילות בלתי חוקית של המשטרה. הארוע מסתיים רק כשקצין משטרה שעוקב אחר המתרחש מורה לשוטרים לשחררו. // מזעזע

בתיעוד בלעדי של אתר היהדות החרדית ה'אידישע פוסט' מהפגנה שנערכה לפני כשנה בכ"ח תשרי בה נעצרו 60 העריקים נראה בחור צעיר כבן 17 כשהוא סופג אלימות ברוטאלית במיוחד מכ-7 שוטרים שונים, שפשוט מעבירים את הנער מיד ליד ומפלים בו את מכותיהם בלי לדעת את הסיבה.

תחילה רואים איך שוטר אחד חונק אותו באכזריות, ושוטר נוסף מסובב את ידו. לאחר שהמוחים במקום גערו בבריוני המשטרה בחרו הללו לשחררו לנפשו. אולם לאחר מיד כשהחל להסתלק על המקום שוב החלו בריוני המשטרה להכותו, כשבין בריוני המשטרה המכים נצפה אף צלם מח"ש שמתיימר כביכול למנוע פעילות בלתי חוקית של המשטרה.

הארוע מסתיים רק כשקצין משטרה שעוקב אחר המתרחש מורה לשוטרים לשחררו.

לצערינו הסרטון מכיל רק קטע קטן מהאלימות הקשה שהופנתה כלפי הנער.  כשתחילת הארוע שהיה לא פחות אלים מצד בריוני המשטרה לא נקלט במצלמה אך קטע זה לבד מלמד על אופי ורמת האכזריות ששוטרי המשטרה מגיעים אליה פעם אחר פעם.

לצפיה לחצו כאן

הסרטון בבלעדיות אתר היהדות החרדית-אידישע פוסט

יש לכם סרטון המתעד את אלימות המשטרה או כל חומר אחר שעשוי לעניין את קוראי האתר  שלחו אלינו [email protected]

השארת תגובה

שתף את הידיעה

כותרות אחרונות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן