האלימות הזוועתית של המשטרה שוברת שיאים: ילד בן שנתיים נחטף מאביו באישון ליל והושלך לבדו באמצע הרחוב; את ידיו של האב אזקו מאחור, השכיבו את גופו על הידיים ואת רגליו על הראש, כך במשך כשעה * הסיפור המלא והמזעזע בפרסום ראשון

האכזריות הזוועתית של המשטרתית מגיעה לשיאים חדשים: תינוק בן שנתיים נחטף באלימות מידי אביו והושלך לבדו ברחוב באמצע הלילה. האב עצמו שעבר התעללות מסיבית מצד השוטרים מספר ל'אידישע פוסט' בפרוטרוט את כל מה שקרא בערב המחריד // הראיון המלא והמזעזע

תינוק בן שנתיים נחטף בלילה שבין שני לשלישי בשעה 23:00 בלילה באכזריות רבה בעת שהיה ברחוב עם אביו, כשלאחמ"כ אף השליכו השוטרים את התינוק לבדו ברחוב העיר, ולא טרחו אפי' להביאו לביתו. בחסדי שמים, בזכות התושיה שגילו חברי הקהילה, הוחזר התינוק לביתו. לתינוק ולאביו שלום. אבי התינוק שסבל גם הוא באופן אכזרי מאלימות המשטרה, נענה לבקשת ה'אידישע פוסט' ומסר לנו פירוט מפורט של הסיפור המלא והמחריד.

"האירוע התרחש בלילה שבין שני לשלישי בערב, יצאתי מביתי הממוקם בעיר מודיעין עילית לטיול עם בני הקטן בן השנתיים כשהוא שוכב בעגלה, וזאת על מנת להרדימו. במקביל, קיבלתי עדכון על מעמד תפילה שאמור להתקיים ברחוב שאגת אריה בעיר, במחאה על נסיון גורמים שונים, לסגור את בית הכנסת 'יחל ישראל' בעיר, ולרדוף את רב בית הכנסת הגאון הגדול רבי יעקב אייזנבאך שליט"א"

"החשתי את צעדי למקום המחאה, לשם הגעתי בשעה 10:40, במגרש שמעבר הכביש עמדו קבוצת אברכים וקראו פרקי תהילים. אני עמדתי על המדרכה בצידו השני של הכביש, לבדי עם בני בעגלה, והצטרפתי לתפילתם"

"אחרי דקות ארוכות בהם נאמרו פרקי התהילים ברגש רב, החלו המוחים לקרוא קריאות מחאה בסגנון 'הסירו ידיכם מסירת בית מקדש מעט' 'הפסיקו להתנכל לרבנים' וכדומה, איני זוכר בדיוק את הנוסח".

"בהמשך, בין השעה 22:50 ל-22:55, החלו המתפללים בשירת עוצו עצה ותופר תוך שהם יורדים למרכז הכביש, להפגנה שירה וריקודים, שתי דקות לאחמ"כ, ירדתי גם אני לכביש ונכנסתי לתוך המעגל".

"בהקשר זה חשוב לציין, כי לפני כ-3 שנים, ביקשו במשטרה מגורמי הרווחה להבהיר לי את האסור והמותר בהבאת ילדים ותינוקות להפגנות, שם הובהר לי כי במידה והילד אינו הגורם הראשון שיורד לכביש, אלא יורד לכביש רק לאחר שהכביש סגור אין מניעה חוקית מבחינת הרווחה שישתתף בהפגנה, לדבריה, אף היה לקחה את ילדיה להפגנות ההתנתקות, אולם עם זאת אמרה כי איננה מבינה למה אנו מפגינים נגד גיוס החרדים".

"בשעה 22:59 פסקה השירה, אולם המפגינים עדיין נשארו על הכביש. יצויין, דרך אגב כי מדובר ברחוב צדדי, כשהכביש לא משמש כמעבר בין רחובות, אולם יש לו 2 יציאות, כך שבכל מקרה נשאר אפשרות למי שהיה מעוניין לצאת מהרחוב החוצה".

"בשעה 23:01, פנה אלי שוטר וביקש ממני להזדהות, שאלתי אותו האם הוא קצין, ומשהשיב בחיוב ביקשתי ממנו שיראה לי תעודה. בשלב זה ניגש אלינו איזה עבריין מהשכונה והחל לאיים באלימות כלפי, ביקשתי מהשוטר שירחיקו ממני, השוטר הזיז אותו מהמקום, כשבשלב זה כבר נאלצתי להישאר במקום, מאחר וכאמור השוטר כבר עיכב אותי לתשאול".

"בהמשך, חזר אלי השוטר, ואמרתי לו שהוא טרם הציג את התעודה, הוא הוציא את התעודה, והראה לי שכתוב שם שהוא מפקח, לדבריו המשמעות של מפקח הוא קצין"

"אמרתי לקצין, באיזה עילה אתה מבקש את פרטי, אמר לי באשמת רעש, אמרתי לו שלאחר השעה 23:00 לא עשיתי כל רעש".

"אמר לי הקצין שהוא כרז כי מדובר בהתקהלות בלתי חוקית וכי עליה להתפזר, אמרתי לו שהוא לא כרז, וגם אלו שהיו לצידי אמרו לו שהוא לא כרז, ובנוסף שאלתי אותו שיסביר לי מאיזה טעם הוא קובע כי מדובר בהתקהלות בלתי חוקית"

"הקצין, סירב להגיב, ושאל אותי האם אתה מוכן להזדהות? אמרתי לו שכן, אבל קודם שיסביר את עצמו. שאל אותי שוב האם אתה מזדהה, אם לא אתה עצור, אמרתי לו שאני מוכן להזדהות אבל אני מעוניין קודם שיתן עילה חוקית לפקודת הפיזור שהוא נתן לדבריו, שניתנה ללא סמכות חוקית".

"הקצין, לא ניסה להסביר את דבריו, אלא ישר אמר לי אתה מעוכב לחקירה, וביקש ממני לעזוב את העגלה עם התינוק לבד ברחוב, וזאת ללא שהוא בודק קודם האם יש במקום מכר או קרוב משפחה שניתן למסור אליו את התינוק. סירבתי להזניח ולהפקיר את התינוק לבדו באמצע הרחוב באמצע הלילה, והידקתי את האחיזה בו".

"שאל אותי הקצין, האם אני מתנגד למעצר, השבתי לא בבירור שאינני מתנגד למעצר, אולם המשכתי לאחוז בתינוק וזאת על מנת שלא להפקירו לבדו".

חטיפת התינוק והפקרתו באמצע הרחוב באישון ליל

"הקצין, יחד עם שני שוטרים נוספים לפחות, החלו לנסות לנתק את התינוק, מידיי, כשלצורך כך אף הפעילו כח ואלימות רב, הן במשיכת גופו של התינוק, הן בקיפול ידי שאחזו בתינוק, הן בהפלתי לריצפה כשהתינוק בידי, אולם אני כל העת סירבתי להפקיר את התינוק".

"לאחר זמן קצר, משהוציאו השוטרים את התינוק מידי, שכבתי אני על הריצפה, הפכו הם אותי בצורה שפני יהיו מופנים לכיוון הרצפה, כשהם מסובבים את ידיי למאחורי הגב והחלו לאזוק את ידיי בעוצמה באזיקי מתכת תוך שהם מהדקים את האזיקים הדק הדק. האיזוק היה חזק וכואב והרגשתי שלא מגיע דם לידיים"

"יצויין, שאת בני הקטן, השאירו השוטרים לבדו לרחוב. למרות שמדובר בתינוק בן שנתיים, הם לא הביאו אותו הביתה, וגם לא העבירו אותו לגורמי הרווחה או לתחנת המשטרה אם היו סבורים שאינם יודעים מי אני, מי שהביאו אותו הביתה היו ידידים מהקהילה, לדבריהם השוטרים הזניחו אותו לבד ברחוב, יש גם מי שטען כי השוטר העביר אותו לידי אזרח פשוט ולא גורם מוסמך, שרק דקה קודם הבהיר לשוטר, כי אם השוטר לא יתעלל בי הרי שהוא יתעלל בי"

המעצר וההתעללות

"כפי שציינתי, הם אזקו את ידיי לאחור באזיקי מתכת, כשהם מהודקים הדק הדק. האיזוק היה חזק וכואב והרגשתי שלא מגיע דם לידיים, התרעתי את השוטרים על הכאב, אך הם בחרו להתעלם, כך צעקתי לעברם שוב ושוב 'אין לי דם בידיים' אך מבחינתם בכלל לא הייתי בן אדם".

"אני אדם גבוה בלי עין הרע, והם ניסו להכניס אותי לניידת שם היו שני עצורים נוספים, מאחר ורגלי ארוכות, ובנוסף אף היו ידי אזוקות מאחורה, כך שלא יכולתי לשבת על הכסא עד הסוף, ובשל כך אמרתי לשוטרים כי אין מקום להכניס את רגלי, אך במקום להתייחס לטענותי הם בחרו לאיים עלי בטייזר. לאחר נסיונות חוזרים ונשנים לדחוק את הרגליים במקום ששם הם אמורות להיות, ולאחר שהבינו שאין שם מקום, לא חיפשו אופציה אחרת להעברתי למעצר, כאשר יצויין כי במקום ההפגנה היו ניידות נוספות, אלא השכיבו את כל גופי על הידיים שהיו נתונים מאחורי הגב, כאמור, ואת רגלי דחוף למעלה מעל ראשי, וסגרו את הדלת".

"מיד עם הכנסתי לניידת, יצאו השוטרים לתחנה שנמצאת בסמוך לעיר מודיעין עילית, ועם הגיעם לתחנה הם דוממו את המנוע, ויצאו מהרכב, אולם לא נפנו כלל לראות מה מצבי, והאם ניתן להקל מעט את הייסורים"

"כך במשך קרוב לשעה כשכל גופי נשען על הידיים המהודקות, אזוק ומעונה כולי, לעיתים אף צרחתי מכאבים כאשר הרגשתי כביכול הם הולכים חלילה להיקטע, הידיים כאבו, זה היה פשוט כאבי תופת מזעזעים. השוטרים בחרו להשאיר אותי ועוד שני עצורים סגורים לבד ללא גישה לשירותים או לשתייה, וזאת ללא שהשוטרים בדקו את מצבנו"

"רק לאחר קרוב לשעה, ולאחר שעורך דיני הפעיל לחץ מול המשטרה, שיבוא לבדוק מה קורה עם האיזוק שלי, נפתח דלת הניידת, וכל תזוזה של הידיים לצורך פתיחת האזיקים הייתה מלווה ביסורים נוראים. כתוצאה מהאיזוק, היו ידי כחולות ומדממות. כאשר יצויין שעד לשעה זו, כמעט יומיים לאחר האיזוק, עדיין יש לי כאבים חזקים בכפות הידיים ובמקום האיזוק".

"אולם גם בשלב זה בתחנת המשטרה, לא שחררו אותי מאזיקים, אלא רק העבירו את האזיקים קדימה, וכך שהיתי עד לסיום החקירה בבוקר אזוק בידי וברגלי"

"מתי שהגענו לתחנה, ביקש הקצין מאיתנו תגובה ראשונית לאירוע, אמרתי לו שאני מעוניין קודם להתייעץ עם עורך דין, אך הוא סירב, וטען כי לא מדובר בחקירה, ולפני החקירה יתנו את ההזדמנות להתייעץ עם עורך דין".

"לחקירה עצמה הובאתי רק בשעה 6:30 בבוקר, למעלה משבע שעות מאז המעצר, כשבכל זמן זה, הייתי אזוק, וללא שהציעו לי משהו לאכול או לשתות. רק כמה מחברי שעוכבו יחד איתי, נתנו לי מים לשתות לאחר ששמעו שאני מסוחרר".

"במהלך המעצר ולאחר שהובאתי לתחנת שער בנימין, ביקשתי מהשוטרים במקום מיטה ע"מ שאוכל לישון לבינתיים, אך הם סרבו, לטענתם הם אמרו כי אני זכאי לקבל מיטה לישון רק במעצר לאחר חקירה"

3 תגובות

 1. אנונימי הגב

  עד מתי???

 2. yumi hirsch הגב

  these people are nazis

 3. זאב בן צבי הגב

  אפשר לשים לב, שככל שהשוטרים משרתים את הנורווגים, כך אלימותם עולה דרגה, בבני ברק, שם משרתים בין השאר את הרשות, מפעילים כח בלתי סביר ולא מידתי בהפגנות ציבור היראים, רמיסת סוסים, דהירת אופנועים על מוחים, ועוד.
  כעת במודיעין עילית, כשהמשטרה בשירות הרשות המקומית, כזו זוועה, של חטיפת תינוק, הכאת אב מול עיני בנו, וחטיפתו אל הבלתי ידוע, והשלכת התינוק לרשות הרבים.
  וכבר אמרו 'ממך ייצאו'.
  היהדות החרדית האותנטית תוקיע את הבוגדים המוסרים והמלשינים.
  וכשם שעברנו את פרעה ושאר גלויות, כן נעבור גם את זה בס"ד

השארת תגובה

שתף את הידיעה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כותרות אחרונות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן