התפתחות בפרשיית חטיפת התינוק: במח"ש החלו לבדוק את פרטי הפרשה

תלונה הוגשה למח"ש נגד קצין ו-2 שוטרים בתחנת מודיעין עילית, בגין חטיפת תינוק הזנחתו לבד ברחוב, ועינוי עציר', והתיק הועבר לבחינת הגורמים הרלוונטיים שיחליטו לאחר הבחינה על דרכי הטיפול בתיק. כך נחשף הצהריים, בשירות החדשות הארצישראלי 'הכותרות'.

האירוע התרחש במהלך הפגנה קטנה שהתקיימה ברחוב צדדי בעיר מודיעין עילית נגד סגירת בית כנסת 'יחל ישראל', בעת שהשוטרים עצרו את אחד המוחים לאחר שביקש מהשוטרים שיסבירו לו באיזו עילה הם דורשים ממנו להזדהות. השוטרים תלשו מידיו את בנו – פעוט בן שנתיים, וזאת ללא שבדקו קודם האם יש במקום קרוב משפחה או מכר אחר, ובהמשך אף השאירו את הפעוט לבדו ברחוב באישון ליל, כשבחסדי שמים, אחד ממכירי המשפחה שמצאו ברחוב לקחו והביאו הביתה. לבינתיים, האב אוזק כשידיו מאחור, ולמרות שהבהיר לשוטרים כי האיזוק חזק מידי ולא מגיע דם לידיים, בחרו להתעלם, השכיבו את גופו על הידיים, והרימו את רגליו על ראשו כך נאלץ לשהות בניידת סגורה במשך כשעה לאחר שהניידת הגיעה לתחנת המשטרה.

בראיון שמסר אמר האב: "כך במשך קרוב לשעה כשכל גופי נשען על הידיים המהודקות, אזוק ומעונה כולי, לעיתים אף צרחתי מכאבים כאשר הרגשתי כביכול הם הולכים חלילה להיקטע, הידיים כאבו, זה היה פשוט כאבי תופת מזעזעים. השוטרים בחרו להשאיר אותי ועוד שני עצורים סגורים לבד ללא גישה לשירותים או לשתייה, וזאת ללא שהשוטרים בדקו את מצבנו". – לראיון המלא – http://jewishpost.co.il/archives/15908

השארת תגובה

שתף את הידיעה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

כותרות אחרונות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן