ניצחון לגבאי: ועידת העבודה אישרה את שריוני היו"ר לרשימה

בתום ועידה סוערת אישרו אמש (חמישי) חברי מפלגת העבודה את השריונים שביקש יו"ר המפלגה, אבי גבאי, להכניס לקראת הבחירות הקרובות, ואת השינויים בתקנון שיזם. ההצבעות התנהלו בהרמת יד ורוב גדול של צירי הועידה תמך בהחלטות. * מקורבי היו"ר הבהירו כי השריונים מיועדים לדמויות בעלות פרופיל ציבורי גבוה, ואם הם לא יגיעו אז לא ייעשה בהם שימוש. * השבוע הודה גבאי כי ניסה לפעול לחיבור עם הרמטכ"ל לשעבר בני גנץ אך החיבור לא הסתייע. עם זאת הוא ציין כי בכוונתו לפעול לחיבורים נוספים בהמשך.
– עמיר פרץ, שהתמודד מול גבאי לראשות המפלגה, אמר בתחילת הוועידה כי "אין לי כוונה לתת יד לפיצולים. אני מודיע כדמוקרט: התמודדתי מולך, וחובתי היא לתמוך בך ולעשות הכל להצלחתך". לצד זאת הוא הוסיף: "תקשיב לקולות ותעשה מאמץ להגיע לפשרה כדי שכולנו נצליח".
– איתן כבל שנשא נאום תוקפני בוועידה אמר בין היתר: "אדון גבאי, למה אתה מנסה לדחוק אותם החוצה עם השריונים שלך? אפילו ביבי, ראש ממשלה עם שלושים מנדטים בסקרים, ביקש מהמפלגה שלו שלושה שריונים וקיבל אחד, במקום ה-21, וגם זה בהצבעה חשאית. אנו לא אמורים לשתוק כשאתה מחסל סיכוי של אנשים מעולים שיושבים כאן והביאו בבחירות הקודמות 24 מנדטים".

השארת תגובה

שתף את הידיעה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כותרות אחרונות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן