בנאום רווי מסרים סותרים, בני גנץ הכריז על מועמדותו לראשות הממשלה: "ההתגוששות בין דתיים לחילוניים מפצלת אותנו אך אפעל לפגוע ביהדות"; "נתניהו פטריוט ישראלי כמו רבין אך השלטון הנוכחי מעודד הסתה, פלגנות ושיסוי"

בני גנץ, השיק אמש (שלישי) את קמפיין מפלגתו "חוסן לישראל". הצהיר כי במערכת הבחירות ימנע מכל פעולה שעלולה לפרק או לפורר את החברה הישראלית, הזהיר כי ההתגוששות בין דתיים לחילוניים מפצלת את העם, אך גם הבהיר כי מפלגות תאפשר נישואים הנוגדים את ההלכה, תקדם תחבורה ציבורית בשבת, ואת המתווה הרפורמי בכותל.
– גנץ אף הבהיר גם נתניהו שנשא את נאום שתי המדינות וחתם על הסכם פינוי חברון והסכם וואי עם רב המרצחים יאסר ערפאת הינו פטריוט ישראלי כמו יצחק רבין, והבהיר כי יצעד בדרך זו, אך במידה ולא יצליח להגיע להסכם עם הפלסטינים, אז הוא ישמור על ירושלים מאוחדת, יחזק את גושי ההתיישבות ואת רמת הגולן.
– גנץ התייחס גם לתיקי נתניהו ואמר: "לא אתן יד לפגיעה בטוהר המידות. עצם המחשבה שיכול לכהן בישראל ראש ממשלה שהוגש נגדו כתב אישום מגוחכת בעיניי. לא יקום ולא יהיה". גנץ טען גם כי "העיסוק הבלתי פוסק בהאשמות ובהכחשות בשימוע ובעדי מדינה דחק הצדה את החיים עצמם, התרגלנו מהר מדי למהדורות שנפתחות בתמלולים".
– אתמול אחר הצהריים סיכם גנץ עם יעלון על ריצה משותפת בבחירות הקרובות לכנסת. על פי הסיכום בין השניים, יעלון ישובץ במקום השני ברשימה, ויקבל גם את מקומות 5 ו-8 עבור אנשי רשימתו. * השניים הגיעו להבנות שלפיהן אם גנץ ירצה לשבת בקואליציה בראשות נתניהו, יעלון לא יתנגד לכך. מקורות בשתי המפלגות מסרו לעיתון 'הארץ' כי כניסת יעלון לממשלה תהיה כחלק מכוח פוליטי גדול, בשונה מתקופת כהונתו כשר ביטחון בממשלת נתניהו הנוכחית, שם היה חבר ליכוד מן המניין ללא כוח 
– יו"ר יש עתיד התייחס לחיבור של גנץ-יעלון, ואמר כי מדובר ב"אנשים טובים וערכיים, טוב שהם בפוליטיקה, ויהיו דברים עד הרגע האחרון. זה חיבור טבעי ואני מאחל להם בהצלחה".

השארת תגובה

שתף את הידיעה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כותרות אחרונות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן