"חישמול הרכבת, והקמת גשר להולכי רגל" | למרבה החרפה: סדרת חילולי שבת רחבים בפרהסיא מטעם המדינה במהלך השבתות הקרובות נמשכים

בליל שבת הקרוב (משפטים) יימשכו העבודות להקמת גשר שנועד לחבר את מזרח תל אביב ומרכזה להולכי רגל ולרוכבי אופניים. העבודות הנרחבות שהחלו בשבוע שעבר יתקיימו במשך שישה שבתות ברציפות יחלו בכניסת השבת ויימשכו במהלך כל השבת. במהלך העבודות, יונפו 6 קורות פלדה מאסיביות, שמשקלן הכולל מעל 1000 טון שמהוות את בסיס הגשר. בנוסף, החל מהשבת שעברה, ובכל שבת עד להודעה חדשה, יבוצעו עבודות תשתית וחשמול במקטע שבין תחנות ההגנה וסבידור מרכז בתל אביב. * העבודות בשבת מתקיימות באישור משרד העבודה והרווחה.

למרות כל בקשות ומחאותיו של ציבור שומרי השבת נגד המשך חילולי השבת, סדרת חילולי שבת נרחבים אמורים להתבצע בשבתות הקרובות מטעם חברות ממשלתיות, באישור הממשלה ולמגינת לב עם מקדשי שביעי.

החל משבת שעברה (יתרו – מתן תורה), ולמשך שישה שבתות רצופים כולל בשבת הקרובה (משפטים) יתקיימו עבודות להקמת גשר שנועד לחבר את מזרח תל אביב ומרכזה ומיועד להולכי רגל ולרוכבי אופניים. העבודות שיחלו בליל שבת  לקראת השעה 18:00 יימשכו במהלך כל השבת, כשהנפת כל קורה מתוכננת להימשך כ-24 שעות, כשש שעות מתוכן יידרשו לפריסת המנופים, ועבודת ההנפה עצמה והריתוכים בין האלמנטים יימשכו כ-15 שעות. במהלך העבודות, יונפו 6 קורות פלדה מאסיביות, באורך של 55 מטר במשקל כולל של מעל אלף טונות.

במקביל, החל מהשבת שעברה, ובכל שבת עד להודעה חדשה, יבוצעו עבודות תשתית וחשמול במקטע שבין תחנות ההגנה וסבידור מרכז בתל אביב.

העבודות בשבת מתקיימות באישור משרד העבודה והרווחה.

תגובה אחת

 1. בקרוב נזכה לראות שהמדינה מִתְמוֹטֵט הגב

  במהלך שיחת מוסר זעק מרן המשגיח רבי דן סגל שליט"א על המחלה הקשה המשתוללת בקרב הציבור החרדי, ואמר: "על מה זה בא? על זה שפוגמים את הקדושה; העולם פרוץ מאוד היום, אם אנחנו מתלכלכים, הקב"ה מלכלך אותנו" רח"ל.

  דברים חריפים נשמעו מוצאי שבת מפי מרן המשגיח הגאון הצדיק רבי דן סגל שליט"א, בעקבות המחלה הקשה, המשתוללת בקרב רבים מבני המגזר החרדי. המשגיח הזהיר בדבריו מפני ההתקרבות "למכשירי הטומאה למיניהם", והתבטא כי "אם אנחנו מלכלכים, הקב"ה מלכלך אותנו".

  המשגיח את דבריו ואמר כי "אנדרלמוסיה באה לעולם, היא הורגת רעים וטובים במחלה רחמנא ניצלן. פחד פחדים, מנער ועד זקן, בצורה של השתוללות, תינוקות פה פתאום, פה פתאום".

  "זה זעזוע", זעק מרן המשגיח שליט"א, "היום זה נורא נוראות! על מה זה בא? על זה שפוגמים את הקדושה, על החטאים האלה. זה הורג את הרעים והטובים, נורא נוראות. אני מסתובב בחוץ לארץ, כמה אנשים באו אליי לקבלת קהל… נישט פשוט, כתוב בחז"ל שזה בא על הדברים האלה, ובאמת העולם פרוץ מאוד היום בזה".

  בהקלטה נשמע המשגיח בקול בוכים: "שמעתי דברים, תסמרנה שערות ראשנו. לא רוצה להוציא על דל שפתיי, פחד פחדים. שמרתי את זה, אמרתי אני מבין כעת טוב למה האנדרלמוסיה הזאת באה לעולם.

  אתם רואים מכשירי טומאה למיניהם, לא יאומן כי יסופר איזה חורבן זה עושה. מעולם לא היה דבר כזה שאנשים נשואים בעלי משפחות, יש גברים נשים, הכל תוצאה מהדברים האלה של מכשירי טומאה למיניהם.

  פשוט הוא שצריכים לשמור את עצמנו, כל דבר, שכל יהודי מתחזק, הוא עושה טובה לא רק לעצמו אלא לכלל ישראל. תתחזק ותיטול שכר עולם כי אתה עושה טובה לכולם, אם מישהו אכפת לו וכואב לו ללמד סנגוריה על כלל ישראל.

  עוד הוסיף המשגיח ואמר כי "יש מכשירים כאלה שכדי להגיע ללכלוך צריך לעשות קוד כזה, קוד כזה. לא תביא תועבה אל ביתך. אם רק יש דבר שאפשר להגיע אליו… אם אנחנו מלכלכים, הקב"ה חס ושלום מלכלך אותנו. כל המחלות זה לכלוך, הגוף שהוא בריא, הוא בריא, הוא בסדר". עכ"ל הטהור.

  ואני הקטן מוסיף על הנ"ל שחייבים לבטל גזירת גיוס השמד והזימה שחידשו החכי"ם.

השארת תגובה

שתף את הידיעה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כותרות אחרונות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן