מגעים לאיחוד בין חוסן לישראל ליש עתיד; ההכרעה בשבועיים הקרובים

ארבעה ימים לאחר צירופו של יעלון ומפלגתו תל"ם לרשימה של "חוסן לישראל", אמר ח"כ שלח מ"יש עתיד" כי בין יו"ר מפלגתו לפיד לבין גנץ מתקיימות שיחות, וההכרעה תיפול בשבועיים הקרובים. לדבריו, "כרגע יש אפשרות לכל דבר. אני לא שולל כלום. בשלב הזה אנחנו מדברים, לא רק על מי מספר אחת ברשימה. הכוח שלנו לא מתבסס רק על מה שאנחנו שמים על השולחן, אלא על כוח גדול בשטח על בסיס אמיתי, שהם לא רק סקר אחד".
– ע"פ הדיווח ב'חדשות כאן' על רקע המגעים לאיחוד כוחות בין המפלגות בכירים ביש עתיד תוקפים את גנץ בשיחות סגורות וטוענים כי הוא  חסר ניסיון פוליטי והוא יעשה כל טעות אפשרות לאחר הבחירות. ההערכה ביש עתיד היא כי בבחירות שיבואו לאחר מכן לפיד יהיה פופולארי יותר מגנץ וינצח אותו. לכן, טוענים ביש עתיד שגנץ הוא זה שצריך לפנות את המקום הראשון לטובת לפיד. 
– יצויין, כי בהסכם המיזוג של יעלון בחוסן לישראל סוכם כי למפלגתו של יעלון יינתן חופש הצבעה על שחרור מחבלים, פינוי התנחלויות והסכמים מדיניים. וכי יידרש הסכמת שני הצדדים לאישור חוקי יסוד חדשים או לשינוי חוקים קיימים. בנוסף, הוסכם כי מקומות 18,13,8,5,2 ו-23 ישורינו לטובת רשימתו של יעלון, כאשר במקרה של מיזוג נוסף ייהדפו המועמדים למקומות 7,3 ו-11. 

השארת תגובה

שתף את הידיעה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כותרות אחרונות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן