הפריימריז בליכוד: סער ברקת וגלנט בעשירייה הפותחת; תחרות צמודה מאוד על המיקום ברשימה

עד נעילת הקלפיות אמש בשעה 22:00 הצביעו 69,888 חברי ליכוד בפריימריז המפלגה (מתוך 119,633 בעלי זכות בחירה), עבור 142 מתמודדים שהתחרו על המקומות ברשימה לכנסת. ומתוצאות הפריימריז עולה כי חברי כנסת מכהנים רבים לא הצליחו להתברג ברשימה. ביניהם ניתן למנות את השר איוב קרא, יהודה גליק, ירון מזוז, נאוה בוקר, ענת ברקו, נורית קורן ואורן חזן שאמנם הצליחו לגרוף לא מעט קולות אך בעקבות שילוב המחוזות ידחק מקומם ברשימה. במידה ונתניהו יקבל שריון במקום ה-21 יתכן וגם יו"ר הקואליציה לשעבר דוד ביטן ימצא את מקומו בחוץ.
– שני מתמודדים חדשים, שלא שימשו כחברי כנסת בקדנציה האחרונה, הצליחו להתברג בעשירייה הראשונה: גדעון סער שנתקל בקמפיין אגרסיבי שניהל נגדו רה"מ ונמצא במאבק צמוד על המקום הראשון עד השלישי מול אדלשטיין וכץ. וראש עיריית ירושלים לשעבר, ניר ברקת, שנכנס אף הוא לעשירייה הראשונה ומקומו נע בין המקום השישי לשמיני. גם השר גלנט שהיה חבר עד כה במפלגת כולנו, והצטרף לליכוד רק לקראת הבחירות הצליח להיכנס לעשירייה הראשונה.
– בימים האחרונים פנה גדעון סער מספר פעמים ליו"ר ועדת הבחירות של הליכוד, ובפיו שתי בקשות: שנציג מטעמו שיישב בחמ"ל לאורך כל הספירה והשנייה – לצלם את כל ההצבעה כדי שלא יהיו טעויות אנוש או תופעות פסולות אחרות. שתי הבקשות נענות בשלילה.

השארת תגובה

שתף את הידיעה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כותרות אחרונות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן