החמאס והג'יהאד האסלאמי: "נמשיך לשתף פעולה נגד הכיבוש"

בעקבות מחלוקות חוזרות ונשנות בין הארגונים, החמאס והג'יהאד האסלאמי הוציאו אתמול (שלישי) הודעה משותפת בו הם סיכמו כי יחזקו את היחסים ביניהם ובירכו את העם הפלסטיני על המשך הדבקות שלו בהתנגדות והמאבק המזוין נגד ה"כיבוש", וההקרבה כדי להשיג את המטרה המשותפת. * הג'יהאד הפלסטיני והחמאס סיכמו להמשיך בצעדות השיבה כדי להגיע ל"הסרת המצור", וכן לפעול כדי לקיים פעילות זו כדי לשרת את העם הפלסטיני ולהשיג מטרותיו ולפעול כדי להתיש את האויב ולמנוע ממנו חיים שקטים. * עוד סוכם, כי יש לנסות להכשיל את עסקת המאה – העסקה בראשה עומד הממשל האמריקאי לשלום בין ישראל לפלסטינים.
– כזכור, העיתון הפלסטיני אל-חדת' דיווח השבוע כי כוח הריסון השייך לארגון חמאס מנע מפלוגות אל-קודס, הזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי, לבצע פיגוע נגד ג'יפ צבאי ישראלי בגבולה המזרחי של רצועת עזה. כשכוח הריסון של חמאס אמר כי הפגיעה בג'יפ אינה חלק מהסכם שנקבע ביניהם על החלטות צבאיות שצריכות להגיע במסגרת חדר המבצעים המשותף של שני הארגונים. (מעריב)
– בחמאס הודיעו כי בפגישת מנהיג הארגון איסמאעיל הנייה וראש המודיעין המצרי עבאס כאמל היום בקהיר, הדגיש כאמל את הצורך של חמאס לשמור על האופי הבלתי אלים של הפגנות הגדר והשימוש באמצעים לא אלימים כדי לשמור על חיי המפגינים. עוד הוא הדגיש שעל ישראל לעמוד בהתחיבויותיה

השארת תגובה

שתף את הידיעה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כותרות אחרונות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן