סקר כאן חדשות: מרצ וכולנו קרובות מאוד לאחוז החסימה עם 4 מנדטים בלבד; במידה ואשכנזי יצרף למפלגתו של גנץ – יש עתיד מצטמקת ל-7 מנדטים והעבודה מתרסקת ל-5 מנדטים בלבד

סקר מנדטים חדש שפורסם אמש ב'כאן חדשות' מעלה כי אילו הבחירות לכנסת היו נערכות היום. הליכוד שומר על כוחו עם 32 מנדטים ומפלגת חוסן לישראל של בני גנץ במקום השני עם 22 מנדטים. * לפי הסקר, מפלגת העבודה מקבלת שישה מנדטים בלבד מפלגות מרץ וכולנו של שר האוצר כחלון קרובות לאחוז החסימה, עם ארבעה מנדטים בלבד. מפלגת גשר בראשות אורלי לוי-אבקסיס אינה עוברת את אחוז החסימה. 
– ע"פ הסקר לו הבחירות היו מתקיימות היום: הליכוד במקום הראשון עם 32 מנדטים (לעומת 30 מנדטים כיום); חוסן לישראל (גנץ) – 22; יש עתיד – 11 (11); הימין החדש (צל"ש) – 7; תע"ל בראשות אחמד טיבי – 7; הרשימה המשותפת – (ללא תע"ל) – 6 (13); העבודה – 6 (18); יהדות התורה – 6 (6); ש"ס – 5 (7); הבית היהודי – האיחוד הלאומי – 5 (8); ישראל ביתנו – 5 (5); כולנו – 4 (10); מרץ – 4 (5); גשר (לוי-אבקסיס) – 0
– בתרחיש שבו גבי אשכנזי מצטרף לרשימתו של גנץ. הליכוד מקבל 32 מנדטים, חוסן לישראל מזנק ל-28 מנדטים, יש עתיד מצטמקת ל-7 מנדטים והעבודה מתרסקת ל-5 מנדטים בלבד.
– בתרחיש של הצטרפות של מפלגת גשר לרשימתו של גנץ. הליכוד עולה ל-33 מנדטים, חוסן לישראל עולה ל-25 מנדטים, יש עתיד יורדת ל-9 מנדטים והעבודה מצטמקת ל-5.

השארת תגובה

שתף את הידיעה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כותרות אחרונות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן