דיווח: ישראל מתכננת לבצע חיסולים ממוקדים נגד יועצים צבאיים וקצינים איראניים על אדמת סוריה; רוסיה הודיעה לישראל – נהפוך את מערכת S-300 למבצעית בחודש הבא

העיתון הלבנוני "אל-אח'אבר" המזוהה עם חיזבאללה דיווח אתמול בבוקר בשם גורמים שהוגדרו "יודעי דבר", כי ישנם דוחות ביטחוניים מיוחדים שמצביעים על כוונה של ישראל לחסל יועצים צבאיים וקצינים איראניים על אדמת סוריה, בהפצצות או בחיסולים ממוקדים. ע"פ הדיווח, דמשק ובעלות בריתה שוקדות על תוכניות כדי להתמודד עם תרחישים כאלה בתקופה הקרובה. הגורמים אמרו כי מוסקבה חשה שיש נכונות ברורה מצד דמשק ובעלות בריתה להסלים את המצב, והיא עדכנה את ישראל בנושא.
– בנוסף, ע"פ הדיווח ב'אל-אח'אבר', רוסיה הודיעה לכל הגורמים הרלוונטיים, ובהם ישראל, שהיא מתכוונת להפוך את מערכת ההגנה האווירית S-300 למבצעית בחודש הבא. לפי הדיווח הלבנוני, ייתכן כי הודעת הרוסים בנוגע ל-S-300 עלולה לבשר על הסלמה צבאית באזור, במידה שישראל תמשיך לתקוף בסוריה. * היועץ לביטחון לאומי של איראן איים שלשום בתגובה חריפה אם ישראל תמשיך לתקוף בסוריה: "אם הפעולות האלו יימשכו, נגיב באמצעים מרתיעים ונוקשים על מנת ללמד לקח את מנהיגיה הפושעים והשקרנים של ישראל".

השארת תגובה

שתף את הידיעה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כותרות אחרונות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן