הפריימריז בעבודה יוצאים לדרך: עשרות אלפי מתפקדים יצביעו ב-84 מוקדים עבור 44 מועמדים; גבאי: "נגיע למספר דו ספרתי בבחירות"

כ-60 אלף מתפקדי העבודה יוצאים היום להצביע ב-84 מוקדי הצבעה שמוצבים ברחבי הארץ ויבחרו בין 44 מועמדים המתמודדים על המקומות ברשימה של המפלגה לכנסת ה-21, המועמדים יקוו להשתלב במקומות הריאליים המעטים שנשארו למפלגת העבודה להציע. * בעשירייה הראשונה ישנם מקומות לשבעה מועמדים בלבד. במקום הראשון נמצא יו"ר המפלגה אבי גבאי. בנוסף לכך, גבאי יכול לשריין שני מועמדים אישיים במקום השני והעשירי. 
– מרבית הקלפיות יהיו פתוחות בין השעות 10:00-21:00, ואילו במספר אתרי הצבעה תתאפשר הצבעה בבוקר ובצהריים בלבד. * בעבודה מקווים ש-40% מבעלי זכות הבחירה במפלגה, כ-30 אלף איש, ישתתפו בהצבעה לבחירות המקדימות. * תוצאות ההצבעה צפויות להתפרסם כבר הערב באירוע חגיגי שבו יציג יו”ר המפלגה אבי גבאי את הנבחרת שיוביל בבחירות הקרובות.
– יו"ר העבודה, אבי גבאי אמר כי אין לו ספק שמפלגתו תזכה במספר דו־ספרתי של מושבים בכנסת. "יש לנו 57 יום לפני הבחירות וצריך לעבוד קשה כדי שמפלגת העבודה תהיה חזקה במערכת הפוליטית. אין לי ספק שבבחירות אנחנו נביא מספר דו ספרתי לפחות ומה שרואים בסקרים זה לא מה שיהיה במציאות".
– במפלגת העבודה מדברים על האפשרות שיו”ר המפלגה אבי גבאי ישריין במקום השני ברשימה לכנסת את ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק, בניסיון ליצור מהלך דרמטי שיאושש את מעמדה של המפלגה בציבור ויביא לעלייה בסקרים. * בריאיון לרשת ב' סירב גבאי להגיב לדיווחים אלו ואמר כי השריונים הם אופציה, הם לא חובה ומשתמשים בהם במשורה, ורק אם הדבר נדרש.

השארת תגובה

שתף את הידיעה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כותרות אחרונות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן