הספירה המחודשת בפריימריז הליכוד: קרב צמוד על המקום השלישי – ארדן מוביל על סער ב-2 קולות בלבד; היום ייתכנו שינויים דרמטיים בנציגי המחוזות

רישום הקולות מחדש בליכוד הסתיימה – והתגלו פערים של אלפי קולות בהשוואה לתוצאות שפורסמו, ההקלדה המחודשת העלתה כי אלפי קולות נגרעו בספירה המקורית מסער ומהשר יריב לוין, ונוספו לשר יואב גלנט. בין הטעויות שהתגלו הייתה לדוגמה קלפי אחת בקרית מלאכי שם קיבל בספירה הראשונה 640 קולות לעומת הבדיקה החוזרת שבה זכה גלנט ל-64 קולות.
– לאחר הקלדת הקולות המחודשת ברשימה הארצית, התגלה קרב צמוד על המקום ה-3. כאשר בתחילה נראה היה שגדעון סער גובר על ארדן בפער של כ-40 קולות, אך אחרי בדיקת ערעורים נוספת התברר כי ארדן שומר על ההובלה בפער של שני קולות בלבד. * לוין עלה למקום השישי על חשבון גלנט שיורד למקום השביעי. חיים כץ עלה למקום ה-12 והנגבי עלה למקום ה-13. במקום אקוניס שירד שני מקומות ודורג 14 ברשימה המעודכנת. שטייניץ עלה למקום ה-15 במקום חוטובלי שירדה למקום ה-16. 
– בניגוד לרשימה הארצית שבה הצביעו כלל מתפקדי הליכוד הם רק מוקלדים מחדש. במחוזות שבהם הצביעו רק חברי מרכז, ייספרו הקולות מחדש, וייתכנו שינויים דרמטיים, כך לדוגמא במחוז תל אביב הממוקם במקום ה-31 ברשימה, בעוד בספירה הראשונה ניצחה המועמדת המזוהה עם סער, את מועמדו של נתניהו בפער של 20 קול בלבד. בספירה החוזרת שעדיין נמצאת בעיצומה מועמדו של נתניהו מוביל לבנתיים. הספירה נעצרה וההכרעה בנושא צפויה רק היום. * יצויין כי בעוד וברשימה הארצית השאלה היתה רק המיקום ברשימה, במחוזות זה להיות או לחדול, כאשר המועמד המפסיד בכלל לא משובץ ברשימה.

השארת תגובה

שתף את הידיעה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כותרות אחרונות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן