יום ראשון, 12:00 בצהריים, ציונו של רבי חיים אבולעפיה זיע"א | עצרת זעקה ותפילה נגד ר"ע טבריה רומס השבת המומר השפל שם רשעים ירקב

בתום כינוס שהתקיים ביום חמישי האחרון בשעות הבוקר על ידי ראשי הציבור החרדי והדתי בעיר טבריה, הוחלט על קיום עצרת זעקה ותפילה, על קברו של המייסד והבונה של עירנו הקדושה טבריה, הצדיק נשיא אלוקים רבנו חיים אבולעפיה זיע"א, ביום ראשון בשעה 12:00 לפני הצהריים בבית העלמין הישן, בראשותו של המרא דאתרא וגאב"ד טבריה הגאון הגדול רבי אברהם דב אויערבאך שליט"א. * העצרת התקיים בעקבות "אדם מופקר, צר ואויב, שאין לו שום תוכן ורק לעקור את הקדוש והיקר לנו. ובא לפגוע בשבת קודש ברגל גסה ובגאווה, ובחוצפה ובעזות פנים, בדברים שאף אחד לא העז ליגע בהם היל"ת" * במודעות שפורסמו בעיר נכתב עוד כי "באם לא ישתנה המצב נבוא בהמונינו להתפלל ביום שב"ק לרחובה של עיר לבטל את חילול ד' וחילול שב"ק".

עצרת ענק לזעקה ותפילה בהשתתפות כלל יראי ד' ונאמני התורה והשבת בעיר טבריה, בראשות המרא דאתרא מרן הגאון הגדול רבי אברהם דב אויערבאך שליט"א תתקיים היום (ראשון) על ציונו של מחדש היישוב היהודי בעיר טבריה רבנו חיים אבולעפיה זיע"א הטמון בבית החיים הישן בעיר. זאת כחלק מהמאבק למען השבת אליו יוצאת היהדות החרדית בעיר בעקבות גל חילולי השבת ופריצת חומותיה וחומות קדושת העיר הנעשים ע"י ראש העיר המומר השפל רון קובי.

ממידע שהגיע לידי ה'אידישע פוסט' עולה כי ההחלטה על קיום העצרת התקיימה ביום חמישי האחרון בשעות הבוקר המוקדמות במעונו של המרא דאתרא וגאב"ד טבריה הגאון הגדול רבי אברהם דב אויערבאך שליט"א, שם התכנסו ראשי הציבור החרדי והדתי בעיר טבריה.

יצויין, כי במהלך השבוע האחרון התקיימו מספר פגישות ואספות של רבני ועסקני העיר, על מנת לגבש דעה אחידה על דרכי פעולה ומאבק שיקיף את כלל הציבור החרדי והדתי בעיר. כשהתקווה מפעמת בלב כלל שומרי השבת, שבפעילות מאוחדת של כלל הקהילות והחוגים בעיר, ניתן יהיה לעצור את המשך חילולי השבת ואף לגדור מחדש את הפרצות שנפערו בחומת השבת וקדושתה של העיר.

במודעה שפורסמה לקראת העצרת תחת הכותרת: "אוי נא לנו שכך עלתה בימינו", נכתב בין היתר: "בעוונותינו הרבים נבחר לראשות העיריה אדם מופקר, צר ואויב, שאין לו שום תוכן ורק לעקור את הקדוש והיקר לנו. ובא לפגוע בשבת קודש ברגל גסה ובגאווה, ובחוצפה ובעזות פנים, בדברים שאף אחד לא העז ליגע בהם היל"ת. בהוראת מורנו ורבנו הגאב"ד שליט"א נתאסף כולנו לעצרת זעקה ותפילה, על קברו של המייסד והבונה של עירנו הקדושה טבריה, הצדיק נשיא אלוקים רבנו חיים אבולעפיה זיע"א, ביום ראשון בשעה 12:00 לפני הצהריים בבית העלמין הישן"

בהמשך המודעה נכתב כי: "באם לא ישתנה המצב נבוא בהמונינו להתפלל ביום שב"ק לרחובה של עיר לבטל את חילול ד' וחילול שב"ק".

השארת תגובה

שתף את הידיעה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כותרות אחרונות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן