בשעה 13:30 בצהריים: תחל הפסגה השניה בין טראמפ וקים; מחר סדרת שיחות הלוך ושוב

הבוקר (רביעי), שעון ישראל, ייפגש טראמפ עם נשיא וייטנאם, מארח הפסגה. השניים יאכלו יחדיו ארוחת צהריים. מאוחר יותר בשעה 13:30,יוועדו טראמפ וקים לשיחה קצרה שתמשך 20 דקות במלון "מטרופול" , וכך בעצם תחל את מפגש הפסגה ביניהם, ולאחר מכן יסעדו יחדיו ארוחת ערב עם ארבעה מיועציהם הקרובים, שניים מכל צד. מחר יום חמישי יקיימו שני המנהיגים "סדרת שיחות הלוך ושוב".
– על פי הפרסומים בצפון קוריאה, הרודן יישאר בהאנוי לאחר פגישתו עם הנשיא טראמפ למשך יומיים, כ"מחווה של רצון טוב". העיתונים במדינה דיווחו בהרחבה על הגעתו של השליט לוויטנאם והוסיפו כי אמש הוא נועד עם משלחת המו"מ של ארצו ושמע עדכון מפורט על המגעים שהתנהלו לקראת הפסגה.
– דוברו של נשיא דרום קוריאה, בעלת בריתה של ארה״ב, העריך בסיאול כי קיימת אפשרות סבירה ביותר שהצהרה כלשהי על סיום מצב המלחמה או הסכמה על אי תוקפנות בין ארה"ב וצפון קוריאה יעלו לדיון בפסגה שייערכו שני המנהיגים. 
– לאחר שהתאושש מטיסתו מוושינגטון להאנוי שארכה למעלה מ-20 שעות – כתב הבוקר טראמפ: "וייטנאם משגשגת כמו מעט מאוד מקומות בעולם. צפון קוריאה תוכל לשגשג גם, ומהר מאוד – אם היא תתפרק מנשקה הגרעיני. הפוטנציאל הוא מדהים וההזדמנות עבור חברי קים ג'ונג און היא גדולה כמו שלא הייתה באף מקרה אחר בהיסטוריה".

השארת תגובה

שתף את הידיעה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כותרות אחרונות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן