אחרי שיידו בקבוקי תבערה: חוליית מחבלים של חמאס ביצעה פיגוע דריסה נגד כח צבאי שהיה בפעילות מבצעית 2 נפצעו; 2 מחבלים חוסלו; בחמאס בירכו על הפיגוע

הבוקר סמוך לשעה 03:30 רכב משוריין שנכנס לכפר נעמה כדי לבצע מעצר של מיידי אבנים נתקע בתוך הכפר. בזמן שהחיילים נערכו לחילוצם, הגיע למקום רכב עם שלושה מחבלים אשר דרסו אותם. בעקבות הדריסה קצין נפצע קשה וחייל נוסף נפצע קל. * הכוח הצבאי, הגיב באש וחיסל שניים מהמחבלים, מחבל שלישי נפצע באורח קל ונעצר. * בין פריטי המחבלים שנאספו בזירה נמצא סרט ירוק של חמאס
– מתחקור ראשוני של פיגוע הדריסה עולה כי המחבלים השליכו מוקדם יותר בקבוקי תבערה לעבר מעבר שסמוך לכביש 443. ברכב שבו ביצעו המחבלים את הפיגוע נמצאו בקבוקי תבערה נוספים.
– בחמאס בירכו על הפיגוע: "מות השהידים ממערב לרמאללה הבוקר מוכיח שהעם הפלסטיני ממשיך במאבקו נגד הכובש עד שישיג את כל זכויותיו וישחרר את אדמתו. המסר של הצעירים המורדים הוא שהם לא ירגעו אלא כאשר יגורש הכיבוש, ישוחררו המקומות הקדושים ולא יעברו התוכניות לייהוד ירושלים".
– גורמים פלסטינים ששוחחו עם 'מעריב' דחו את טענות הצבא בעניין פיגוע הדריסה. לטענתם, הרכב הצבאי שנתקע באמצע הכביש באזור לא נראה לעין, כאשר שלושת הצעירים עברו במקום. כמו כן, שררו ערפל וראות לקויה, דבר שגרם להם להתנגש ברכב הצבאי ובחיילים שעמדו במקום. לדבריהם "מדובר ברצח בדם קר, הרי כולנו יודעים שאף אחד לא יוצא עם שניים אחרים כדי לבצע פיגוע דריסה".

השארת תגובה

שתף את הידיעה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כותרות אחרונות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן