שׁוּעָלִים הִלְּכוּ בוֹ | נשות הרפורמים מתכננות לקיים הצגה פרובוקטיבית ברחבת הכותל המערבי ביום שישי הקרוב תוך חילול מקום הקודש והמקדש

"לראשונה ממלחמת ששת הימים - הרפורמים כבשו את הכותל"? נשות הרפורמים מתכננים לקיים ביום שישי הקרוב, יום שני של ראש חודש אדר ב', בשעה 6:30 בבוקר הצגה פרובוקטורית ברחבת הכותל המערבי, תוך חילול מקום הקודש והמקדש. הם אף ביקשו להעמיד לרשותן את מערכת הכריזה באתר, כפי שנעשה בעצרות תפילה גדולות אחרות.

נשות הרפורמים מתכננים לקיים ביום שישי הקרוב, יום שני של ראש חודש אדר ב', בשעה 6:30 בבוקר הצגה פרובוקטורית ברחבת הכותל המערבי, תוך חילול מקום הקודש והמקדש. הם אף ביקשו להעמיד לרשותן את מערכת הכריזה באתר, כפי שנעשה בעצרות תפילה גדולות אחרות – אולם הם סורבו.

בתנועת "חזון" ניסו להמחיש מה יקרה אילו נשות הרפורמים יצליחו חלילה בפרובוקציה שלהם, והפיצו שער הפיקטיבי של עיתון "ידיעות אחרונות", המדווח בכותרת ראשית כי "לראשונה ממלחמת ששת הימים – הרפורמים כבשו את הכותל", וכן מאמרים של פרשני העיתון, המכריזים כי "תם עידן הרבנות הראשית" ו"התבוללות היא כבר לא מילה גסה". על העמוד נרשם הכיתוב "את השער הזה חייבים למנוע".

השארת תגובה

שתף את הידיעה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כותרות אחרונות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן