ליל שישי: מאה מטרות טרור של חמאס הופצצו ברצועה, ביניהם: מפעל תת-קרקעי לייצור רקטות ומרכז מזל"טים; רקטות נורו לעבר יישובי עוטף עזה

בתגובה לשיגור שני טילי "פאג'ר" לעבר גוש דן: במהלך ליל שישי תקף חיל האוויר הופצצו כ-100 יעדי טרור ברחבי הרצועה, בהם מתחם אימונים צבאי המשמש כמרכז של מערך הכלים האוויריים הבלתי מאויישים של חמאס בדרום רצועת עזה. אתר תת-קרקעי לייצור אמצעי לחימה רקטיים תקניים ברצועה. בנוסף הותקף מטה הגדה של חמאס בשכונת רימל במרכז העיר עזה האחראי על הכוונת הטרור ביהודה ושומרון * לראשונה מזה זמן רב הותקפו גם כמה מטרות צבאיות של הג'יהאד האיסלאמי, שהכריז על כוננות מלאה בעקבות ההסלמה. * משרד הבריאות בעזה דיווח כי ארבעה נפצעו בתקיפות הישראליות, שניים מהם נפגעו מהתקיפה בעיר עזה ושניים אחרים, נפגעו בתקיפה ברפיח.
– במהלך הלילה, ובמקביל לתקיפות הישראליות ברצועה נורו מספר רקטות ליישובי עוטף עזה, בחסדי שמים אין נפגעים ולא נגרם נזק * בשעה 7:18 בבוקר של יום שישי זוהו שבעה שיגורים שנורו מרצועת עזה לעבר יישובי העוטף. כיפת ברזל יירטה שלוש רקטות בשמי שדרות. בחצר אחד מבתי הספר נמצאו רסיסי מיירט של כיפת ברזל.
– במהלך הלילה העמיד הצבא כוחות קרקעיים בכוננות, למקרה של הסתבכות האירוע, והמתין עם התקיפה האווירית עד שהמשלחת המצרית יצאה מהרצועה. כמו"כ נפרסו סוללות כיפת ברזל נוספות.

השארת תגובה

שתף את הידיעה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כותרות אחרונות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן