בוקר של טרור: לפחות אדם אחד נהרג ושנים נוספים נפצעו בפיגוע משולב ומתגלגל. הי"ד; הצבא פתח בבדיקה מדוע חיילים לא חיסלו את המחבל בזמן הפיגוע

לפחות אדם אחד נהרג ושניים נוספים נפצעו אנוש וקשה בפיגוע טרור משולב ומתגלגל שאירע הבוקר (ראשון) באזור אריאל. סביב השעה רבע לעשר יצא  פלסטיני חמוש בסכין מאחת החנויות במרכז המסחרי בצומת אריאל, דקר חייל שהיה במקום וחטף את הנשק שהיה ברשותו. באמצעות הנשק הוא ירה לעבר שלושה רכבים בצומת. בירי הראשון אזרח נפגע, בירי על הרכב השני – הנהג נוסע, בירי על הרכב השלישי – האזרח בורח והמחבל לקח לו את הרכב, ונוסע איתו לצומת גיתי אבישר, כשלאורך הדרך הוא יורה מהרכב לעבר טרמפיאדה ופצע אדם נוסף באורח קשה. בהמשך נמלט המחבל לכיוון הכפר הפלסטיני בורוקין שם נמצא רכב נטוש מסוג "הונדה" כחולה.
– בצבא בודקים כעת למה החיילים בצומת אריאל שהיו חמושים לא הגיבו ולא ניסו לנטרל את המחבל לאחר שחטף את הנשק מאחד מהם. עד ראייה סיפר שלאורך כל ההתרחשות בצומת אריאל שנמשכה מספר דקות – לא היה ירי לעבר המחבל
– האזרח הזר שרכבו נגנב באירוע סיפר ל-ynet: "ראיתי את המחבל, הוא ירה לעבר הרכב שבו נהגתי ונמלטתי ממנו כשהרכב מונע. המחבל גנב את הרכב, ראיתי אותו ממשיך לכיוון תל אביב".
– בישראל חוששים כי הפיגוע הרצחני יהווה השראה עבור אחרים לבצע פיגועים דומים, ולכן הוגברה האבטחה והשמירה בצירי התנועה ובצמתים המרכזיים.

השארת תגובה

שתף את הידיעה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כותרות אחרונות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן