קים: נסכים לנסות פסגה שלישית עם ארה"ב לפירוק קוריאה הצפונית מגרעין; טראמפ: פסגה שלישית תהיה מעולה לקשר – "מצפה ליום שבו ניתן יהיה להסיר את הסנקציות"

שליט צפון קוריאה קים ג'ונג און אמר בסוף השבוע כי הוא מוכן לשקול אפשרות של קיום פסגה משותפת נוספת עם נשיא ארה"ב דונלד טראמפ, אחרי שפגישתם השנייה בהאנוי בירת וייטנאם נכשלה. קים הוסיף כי הוא מצפה שוושינגטון תציג עד לסוף השנה הנוכחית הסכם מסגרת לחידוש השיחות על פירוק תוכנית הגרעין של ארצו, שתנאיו יהיו מקובלים על שני הצדדים. – "אם ארה"ב תנקוט גישה נכונה ותציע פסגה משותפת שלישית, כזו שתעסוק בפתרונות מקובלים באופן הדדי, נהיה מוכנים לנסות פעם נוספת. נמתין בסבלנות עד לסוף השנה כדי לראות אם ארה"ב מקבלת החלטה אמיצה. אבל יהיה קשה להגיע לתנאים טובים כמו אלה שעלו בפעם הקודמת".
– בתגובה, ציין נשיא ארה"ב טראמפ כי גם הוא מעוניין בפסגה שלישית עם שליט צפון קוריאה קים ג'ונג און. "היחסים בינינו טובים מאוד ופסגה שלישית תהיה מעולה לקשר", טראמפ הוסיף כי הוא "מצפה ליום, שיכול להיות בקרוב, וניתן יהיה להסיר את הסנקציות על הנשק הגרעיני ואז צפון צפון קוריאה להיות אחת המדינות המצליחות ביותר בעולם

השארת תגובה

שתף את הידיעה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כותרות אחרונות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן