הסערה בעולם היהודי בעקבות 'הפוגרום המשטרתי' נגד מרכז ההצלה נמשכת

העיתונות היהודית ברחבי העולם בסקירה מובלטת * מטעם "מרכז הצלה" נמסר על פתיחת ששה סניפים נוספים בערים החרדיות ברחבי ארה"ק: אשדוד, ביתר, אלעד, בית שמש, צפת ובני ברק.

יום ג' אחה"צ בשכונת מאה שערים השלווה והרגועה, פורעים עם רשיון רוצים לסכל כל פעילות יהודית, גם אם היא חוקית, וכך תוך אלימות קשה נגד מאות מוחים ועוברי אורח, בהם גם נשים וילדים, פושטים הם על שני משרדים של 'מרכז ההצלה – מסכנת הגיוס'. במהלך הפשיטה החרימו השוטרים מחשבים וציוד משרדי רב, זאת מלבד מה שחיבלו בכל הנקרה בידם, תוך שהם מסבים למקום הרס ונזק רב. כך גם עוצרים הם משפר פעילים שהיו במקום והעניקו סיוע לבני ישיבות, בכך קיוו הם כי הפעילות היהודית תבוא לסיומו, אם לא במחתרת עכ"פ בגלוי.
אך לא, למרות ההתנכלות החצופה והבריונית של קיצוניים שונאי דת, כבר בשעות אחה"צ הושלם הציוד שנבזז בציוד חדש, והדובדבן שבקצפת… מטעם "מרכז ההצלה" התפרסמה הודעה משמחת על פתיחת ששה סניפים נוספים בערים החרדיות ברחבי ארה"ק! אשדוד, ביתר, אלעד, בית שמש, צפת ובני ברק.
כמובן, שכל פעילויות אלו עולים מטבעם של דברים הון רב, יצאו ב'מרכז ההצלה' למגבית מיוחדת, למען התורה ולומדיה.

הסערה בעולם היהודי

למרות ש'מרכז ההצלה' כבר חוזר לפעילות מלאה ואף יותר מכך, הסערה בעולם היהודי מתגברת, עיתוני סוף השבוע ברחבי העולם היהודי שכבר יצאו לאור מפרסמים את הפוגרום המשטרתי בהבלטה:

'דער איד' על הפשיטה על מרכז ההצלה
וואכנשריפט על הפשיטה על מרכז ההצלה
'העדה' על הפשיטה על מרכז ההצלה
פרעות במאה שערים על מה ולמה?!

זה לא אירע בשנות ת"ח-ת"ט, זה קרה השבוע יום שלישי ט"ז מנ"א תשע"ז, היום שייחרט בהיסטוריה של היהדות החרדית, כיום של פרעות ביהודי מאה שערים על כל המשתמע.
המחזות שנראו בסמטאותיה הצרות של מאייש שהחלו בשעות הצהרים ונמשכו כשעתיים, דומה כי לא נראו זה שנים רבות בשום שכונה יהודית בכל רחבי ארה"ק. מלבד אולי בקלקליה, אום אל פחם ודומיהם, אך לא בשום מקום בו דרים יהודים גם אם מדובר בשכונת פשע אמיתית המלאה בריונים ואנשי עולם התחתון.
יעידו על כך, התמונות והקליפים המחרידים שתיעדו את הפרעות שנערכו ע"י ערבוביה של ערב רב מכל המינים והסוגים, החל בכנופיה בלבוש אזרחי וכלה בקלגסים רשמיים שונים ומשונים שהיו מצויירים במיטב כלי מלחמה, ומשוריינים בקסדות ומגינים. יעידו כתמי הדם הרבים שנותרו בעשרות מקומות על כביש האספלט ומדרכות האבן; יעידו עשרות הכובעים המעוכים, משקפיים שבורים, חליפות קרועות ועוד ועוד שהיו פזורים בכל האזור ממש כלאחר מלחמה; יעידו הפצועים הרבים שראשם ושאר חלקי גופם שתת דם כאשר חלקם אף הוזקקו לטיפול בבתי החולים; יעידו תלמידי חכמים מופלגים ואברכי משי, זקנים ונשואי פנים, נשים מבוגרות, ילדים וילדות קטנים (מתחת לגיל 9) שאינם מסוגלים להרים יד על זבוב, שספגו מהלומות רשע ממרשיעי ברית אכזריים, באגרופני ברזל, אלות, שוקרים, רובים שלופים, ואף יידו אבנים ושאר חפצים שנקלעו לידם כאחרוני הפרחחים -כמפניהם ניתזים ניצוצות אש יוקדת של שנאה תהומית נגד כל מי שחזותו מעידה עליו כי הוא משתייך לאורתודוקסיה האותנטית ועמד בקרבת מקום.
משרדי "מרכז הצלה" הותקפו בפוגרום של ממש – עשרות מחשבים וקופסאות מלאות במסמכים וקלסרים, נשדדו ע"י המסתערבים צמאי הדם, שבדרכם לא שכחו לזרוע חורבן של ממש. שברו, קרעו וחתכו מכל הבא ליד, וכמובן לקחו בשבי את ארבעת המתנדבים היקרים שנמצאו באותה עת במשרד בפעילות שוטפת של יעוץ והדרכה לעוד ועוד בחורים ואברכים שהסתבכו עם שלטונות הצבא. הללו הובלו עם אזיקים בידיהם כאחרוני הפושעים, תוך כדי עיקום ידיהם בריצה רגלית בליווי המוני קלגסים אל עבר רח' דבורה הנביאה ומשם לעבר מרתפי הכלא השלטוני.
חשוב לציין, כי "מרכז הצלה" אינו פועל במחתרת קיקיונית העוסק בדברים שמחוץ ל"חוק" הסדומי. ממש לא! כל תזוזה ולו הקטנה ביותר, נעשית אך ורק אחרי שהיא עוברת את ביקורתם הקפדנית של עורכי הדין ממשרד עו"ד נדב גדליהו שיותאמו לחוקי ממלכת סדום ועמורה. כך שמלבד 'כלום' לא נפל לידיהם כלום!!! פשוט מהומה על מאומה!
מהומה על מאומה?! לא בדיוק…
משום מה באותו יום בדיוק, פרסם השלטון באופן רשמי, כי במחזור הגיוס של השנה האחרונה (מה-6 2016 עד ל-6 2017 למניינם) הם לא עמדו ביעדים! ומתוך היעד שנקבע ל־3200 הגיעו לכ־2800 בלבד! כמובן שחשוב לציין שהמספר 2800 אף הוא רחוק מלהיות מדוייק, כי כל מי שנכנס לכלא הצבאי, נחשב עבורם כ"חייל", וכידוע במשך שנה זו ישבו בכלא הצבאי מאות בחורים שלאחר שחרורם לא התגייסו לצבא הטמא, כך שמספרם האמיתי של הנופלים החרדים רחוק עוד יותר מלהגיע ליעד השנתי.
כל זאת, למרות שלמטרה שטנית זו הוקצבו מאות מליוני שקלים; גוייסו עשרות פסיכולוגים ומומחים היושבים ומתכננים כיצד להתחכם על הציבור החרדי; הוקמה "ועדה בין משרדית", 150 גייסים (לע"ע) הוכשרו לפתות חרדים ולהפילם לשמד; משטרה צבאית ואזרחית עם בתי כלא צבאיים המהלכים איימים על הצעירים. בקיצור מערכת ענקית משומנת היטב בכל המובנים.
ולמולם?!… קומץ של מתנדבים "פנאטים", ללא שום התמחות, ללא שום תמיכה מגופים ממסדיים וחובות עד הצוואר, שכל כוחם הוא'מסירות נפשי למען כבוד שמו ית' ולמען הצלת בנ"י משמד. פשוט צחוק! זבוב עד פיל בריון וענק…
והנה ראו איזה פלא, אותו"זבוב" טורדני, שיום יום במשך שנה תמימה, שולח את מתנדביו לעמוד בשערי הממ"ח ולשכות הגיוס שם הם מגישים לבחורים מידע חיוני לבל יסתבכו עם הצבא, ואם ישנו בחור או אברך שהסתבך, מפנים אותו ליעוץ ב"מרכז הצלה", וכך עלה בידו בס"ד עצומה לנגוס חתיכה הראויה להתכבד מה"יעדים" הקנטוניסטיים האכזריים, שלפי החשבון מגיע לכאורה לכאלף נשמות יקרות שנצלו על ידם! והכל באופן "חוקי" לחלוטין גם לפי חוקי הסדום שלהם!
זה באמת מקומם ובלתי נסבל!
אז מה עושים? כיצד מתמודדת מדינת האטום החזקה במזרח התיכון, עם אותם זבובונים טרדניים והרסניים…
אין בעיה… הרי מדובר במדינה "דמוקרטית", וכידוע הדמוקרטיה מרשה לשלטון לעולל ככל העולה על רוחו. איך אומר הפתגם: "חוק אהין, חוק אהער, און מען פארט ווייטער"… מגיעים עם נייר עליו חתם שופט תורן על כל מה שנתבקש, וההמשך כבר ידוע לכולנו… וכי מי יאמר לשלטון מה תעשה?… זהו, נמצא פתרון הפלא לנעכסים הטורדניים הללו. נשבור להם את העצמות, נהרוס להם את המשרד, נזרוק אותם לכלא, ועיקר העיקרים נוציא הודעה מה'דובר' לתשקורת, שהנה היום שקיוינוהו מצאנו, סוף סוף שמנו את ידינו הארוכה על אלו שמחבלים בשילוב החרדים בצבא.
אך אוי ואבוי… עוד באותו לילה, הכל חוזר לקדמותו כלא היה… ציוד חדש (משום מה עדיין לא יצא חוק לאסור מכירת מחשבים לתושבי מאה שערים), מתנדבים אחרים מחליפים את העצורים, ועסקים כרגיל'… הטלפונים ממסובכים למיניהם ממשיכים להגיע, מתנדבי הממ"ח ולשכת הגיוס מגיעים והפעם בתגבורת.
והגרוע מכל: התקווה המתוקה להותיר את ששת העצורים שנעצרו ב"מבצע אנטבה" המהולל, מאחורי סורג ובריח לפחות למספר שבועות אם לא עד תום ההליכים, התנפץ באחת לרסיסים, כאשר שני בתי המשפט "השלום" ו"המחוזי" – עם כל אהבתם הידועה לתורה הק' ונוטריה – נאלצו להודות כי אין שום עילה "חוקית" למעצרם, ואף נזפו במשטרה שעוצרת אנשים על לא דבר… ובטרם מלאו 24 למעצרם, שוחררו כל השישה ללא שום תנאים מגבילים.
המשטרה שספגה מכה צורבת, לא היתה מסוגלת לעכל את סטירת הלחי המצלצלת שקיבלה, ובנסיון אחרון למצוץ עוד קצת את דמם של ששת המתנדבים, משכה את שחרורם "מסיבות בירוקרטיות" עד לחצות הלילה, ובתקוה שעד אז יתעייף הציבור שהמתין להם מחוץ לשערי הכלא, ולפחות לא יקבלו את הכבוד הגדול שהמתין להם. אך תקוותם נכזבה, כאשר המוני בני היהדות החרדית נהרו כל העת לעבר מגרש הרוסים, ובצאתם עשו להם כבוד גדול כשהציבור הגדול מלווה אותם בשירה ובזמרה אל עבר מעוז "מרכז הצלה" ומשם אל עבר ביתם בקול המון חוגג.
והדובדבן שבקצפת… מטעם "מרכז הצלה" מתפרסמת הודעה משמחת על פתיחת ששה סניפים נוספים בערים החרדיות ברחבי ארה"ק! אשדוד, ביתר, אלעד, בית שמש, צפת ובני ברק.
איך ענתה רוח הקודש לתחמן המדופלם פרעה שמו: אתה אומר פן ירבה, ואני אומר כן ירבה!

השארת תגובה

שתף את הידיעה

כותרות אחרונות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן