נחשף: החיילים המתחזים לחרדים מתפקרים בצבא

92% מחיילי גדוד בגבעתי, שהוקם במיוחד לצורך פיתוי בני ישיבות הסכימו להשתתף באירוע מעורב ומתועב הכולל שירת נשים * בצבא שחששו כי עובדה זו, תחשוף את ההדרדרות ותפגע בגיוס בני ישיבות, החליטו לקיים בזמן שירת הנשים מפגש היכרות עם מנהל הגדוד * במהלך הפגש התחנן בפניהם מנהל הגדוד, כי למרות האווירה הוא מבקש מהם להאט בקצב ההדרדרות, וזאת ע"מ שלא לפגוע בהמשך גיוס חרדים * חלק מהחיילים המתחזים לחרדים התלוננו על שמנעו מהם שירת נשים

אלפי חרדים פותו וגויסו רחמנא ליצלן בשנים האחרונות לצבא, וזאת במסגרת חוק גיוס בני הישיבות המשודרג, שאושר בקדנציה האחרונה. הפשרניים מלחכי הפנכה של אויבי היהדות, מסייעים ביצירת שקט תעשייתי, תוך שהם מעודדים ומסייעים בחורי ישיבות להתגייס לצבא ובמקביל, מצווחים נגד כל אשר יראת השם בלבבו.
במסגרת ניסיונות הגיוס, מנסים בצבא לייצר תדמית כביכול בצבא ניתן לשמור על הדתיות. ובכך מקווים הם יצליחו להפיל ברשתם עוד מספר פתיים. יודגש, כי ישנם בעיות רבות נוספות בצבא מלבד הרמה הרוחנית, ולא בידיעה זו המקום להרחיב בכך.
בשבוע שעבר, אירע מקרה חמור המשקף את מצב הרוחניות של הנופלים. כאשר בטקס גיבוש לקבוצת 'גבעתי' בצבא, אליו גויסו בחורי ישיבה בשנה האחרונה, היה אמור גם להתקיים שירת נשים. מפקדי היחידה החליטו לאפשר לחיילים מבתים חרדיים שאינם מעוניינים לשמוע שירת נשים, שלא לבוא לטקס. אך התברר כי 92% מקרב הנופלים הודיעו כי אין בכוונתם להימנע מלשמוע שירת נשים.
בצבא, שחששו כי פרסום ידיעה כזו, תפגע במאמצי הגיוס, החליטו לקיים טקס גיבוש עם חיילים אלו במקביל לשירת הנשים, בכך מנסים הם לייצר כביכול הם מבינים לרגישותו של החרדי לשעבר. אך טרם סיפקו הם הסברים כיצד בני ישיבות התדרדרו לשלב זה כי מבחינתם שירת נשים אינה בעייתית, כשיתרה מכך, ישנם חיילים שאף התלוננו על מניעתם מהשתתפות באירוע המעורב והמתועב.
במגזר החרדי, מבהירים, כי כל ניסיונות הצבא להסוות את פעילותו ההרסנית לא תעזור וכבר הורו כל גדולי ישראל כי איסור חמור להתגייס לצבא, וכמו שאמר הרב שך זיע"א, כי על כל אב יש לשמור את ילדיו, ולא לאפשר להם להתגייס גם במקרים בהם החוק לא מאפשר להם זאת. וגם כל חכמי התורה פרסמו כרוז מיוחד כי גם שומר מצוות שאינו במסגרת לימודים אסור לא להתגייס לצבא.

השארת תגובה

שתף את הידיעה

כותרות אחרונות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן