רבני "הוועד למען טוהר המחנה": החוף הנפרד 'חמי זוהר' בים המלח הוכשר והוא מתאים ומומלץ ביותר לציבור שומרי תורה ומצוות

לאחרונה נוצרו מכשולים בחוף, עם עליית מפלס המים, שגרמה לכך שהמחיצות במקום איבדו את יעילותן, כמו גם בעיות נוספות שהיו בחנייה ובכניסה לחוף * כעת מודיעים בועד למען טוהר המחנה כי בוצעו התיקונים והשיפוצים הנדרשים * הכניסה לחוף היא חינם וללא תשלום.

רבני ועסקני "הוועד למען טוהר המחנה" מבקשים להודיע, כי בחוף הנפרד 'חמי זוהר' שבים המלח, בוצעו כל התיקונים והשיפוצים הנדרשים, החוף הוכשר, והוא מתאים ומומלץ ביותר לציבור שומרי תורה ומצוות. כפי שפורסם בעבר, לאחרונה נוצרו מכשולים בחוף, עם עליית מפלס המים, שגרמה לכך שהמחיצות במקום איבדו את יעילותן, כמו גם בעיות נוספות שהיו בחנייה ובכניסה לחוף.
החוף הנפרד "חמי זוהר", הוקם בעמל רב, על ידי קבוצת עסקנים יראי ה', שפעלו במסירות ושלא ע"מ לקבל פרס, במטרה לדאוג לאלו המגיעים מכל רחבי העולם לים-המלח לצורך רפואתם, שיוכלו לשהות במקום, בכשרות-יהודית ראויה ועל טהרת הקודש.
החוף הנפרד נמצא בסמוך ליישוב 'נווה זוהר', מיד אחרי מלון 'נרוונה' לשעבר, והשהייה בו נוחה במיוחד לציבור שומרי תורה ומצוות.
חוף הרחצה פתוח במשך כל ימות השנה, והוא כולל שני חופים נפרדים בו זמנית ובהפרדה מוחלטת בין גברים ונשים. הגישה לחוף מסודרת וקלה, כשהחנייה היא ממש בצמוד לחוף.
בחוף קיימות מלתחות סגורות, מים קרים לשתיה, שרותים עם צוות נקיון צמוד, כסאות, שולחנות ועשרות מקלחות, כאשר הכניסה לחוף היא חינם וללא תשלום.

המחיצה בים המלח לאחר השיפוץ

השארת תגובה

שתף את הידיעה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

כותרות אחרונות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן