הערב מעמד יסוד 'קרן ויואל משה – להצלת יהדות ארה"ק מגזירת הגיוס'

המעמד יתקיים יחד עם הילולת כ"ק אדמו"ר בעל ויואל משה מסאטמאר זיע"א. * הקרן בראשות ובנשיאות ממשיך דרכו כ"ק אדמו"ר מסאטמאר שליט"א * מונו האחראים לעמוד ולפקח על פעילות הקרן

הערב, יומא דהילולא של כ"ק האדמו"ר ויואל משה מסאטמאר זיע"א, תתקיים סעודת הילולא רבתית, יחד עם הקמת קרן 'ויואל משה' לסעד לסמוך לכל מפעלות הכבירים לוחמי מערכת הקודש נגד גזירת הגיוס להציל אלפי בחורי ישראל מרדת שחת בצבא הציוני ה"י בראשות ממשיך דרכו כ"ק האדמו"ר מסאטמאר שליט"א.
כזכור, לאחרונה בהתאסף רבבות אלפי ישראל בראשות גדולי ומנהיגי התורה שבגולה, ומשם יצאה הקריאה כי יש לזעוק ולהריע זעקה גדולה ומרה מסוף העולם ועד סופו למען בני היהדות הנאמנה שבארץ ישראל הנאנקים תחת שלטון כפרני ששם לו למטרה לשנות את פני היהדות החרדית.
בסייעתא דשמיא לא אלמן ישראל, נעמדו אברכים חשובים הפועלים לילות כימים במערכה החשובה שלא על מנת לקבל פרס, והאמת חייבת ליאמר, כי פעילות זו נכללת ודאי בכלל 'כל המציל נפש אחת מישראל כאילו הציל עולם מלא' . אך כידוע, עלויות עורכי דין לסיוע עזר ותמיכה בעצורים ובאסירים , וכן פעילויות הסברה עולות להון עתק.
כעת, הורה כ"ק האדמו"ר מסאטמאר שליט"א על הקמת 'קרן ויואל משה' שיעמוד לסמך וסיוע למפעלות החשובים ה"ה: קרן הגיוס-יד להושיע, מרכז ההצלה, איגוד בני התורה הספרדים, איגוד הצלה, הצלה לאחים, ארגון גיבורי החיל.
לקראת המעמד התבקשו מעמידי היסוד: לתרום כל אחד 1200 דולר והפוחת על יפחות מסכום של 360 דולר לייסוד קרן ויואל משה להצלת היהדות בארץ ישראל.
מעמד זה, שבעזרת השם יצבור תאוצה גדולה, ודאי יהיה העילוי נשמת היותר גדול לכ"ק האדמו"ר בעל ויואל משה מסאטמאר זיע"א.
השארת תגובה

שתף את הידיעה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

כותרות אחרונות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן