ארגון 'טוהר המחנה' מסכם בסיפוק את עונת הרחצה: הופעלו בס"ד 8 חופים שהוכשרו לציבור המהדרין

לתשומת לב: אחר עונת הרחצה יש להתעדכן שוב על כשרות החופים * אם יש בידכם נקודות הטעונות שיפור, ב'טוהר המחנה' מבקשים לקבל את המידע במוקד 072-27-600-60

עם סיום עונת הרחצה בחופים, מסכמים ראשי הארגון בסיפוק רב את העונה שחלפה זה עתה, עבודה שטמנה בה שנה של פעילות מאסיבית למול גורמים ברשויות ובממשל, שברובם פעלו בהרמוניה להפעלת חופי המהדרין, ובהצלחה מרובה.
הנהלת הארגון, שכידוע פועלת להכשרת החופים תיכף אחר סיום עונת הרחצה הקודמת, מתחילה כבר בימים אלו בהתארגנות מחודשת לקראת עונת הרחצה בשנת תשע"ח הבעל"ט, זאת מלבד הפרויקטים האחרים שעומדים בכל רגע נתון על השולחן. עם זאת, השנה מצביעים בארגון על מספר שיפורים שנעשו על ידם, ראשית השנה הוכשרו חמש חופים בים התיכון, ועוד שני חופים בכינרת וחוף אחד בים המלח 'חמי זוהר', ולעומת זאת עדיין ישנם חופים שלא הוכשרו כגון בחוף ראשון לציון שצריך לסלול כביש גישה מיוחד לחוף וכן בחוף אשקלון שבגלל המיקום שלו לא ניתן להכשירו, וכולנו תקווה שלקראת השנה הבאה יהיו כמה חופים שיעתיקו את מקומם למקום יותר טוב וראוי הן מבחינת הגישה והן מבחינת החוף עצמו שלא יהיה ליד חופים מעורבים.
בכל מהלך העונה, נרשמו במערכת 'קול המחנה' למעלה מ-600 פניות מידי יום ביומו. במוקד ניתן היה לקבל אינדיקציה מלאה על מצב החופים הכשרים וכן דרכי גישה וזמנים. כעת הוכח עד כמה היה צורך חיוני בהפעלת הקו שנותנת גם מענה לנקודות רבות וחשובות לאורחות היהודי החרד לדבר ה'.
מספר הטלפון של המוקד הוא 072-27-600-60
כמו כן ראשי הארגון מבקשים להתריע שכעת עם סיום העונה יש להתעדכן מחדש לפני כל יציאה לחוף, שכן הכשרות שניתנה בימי החופש אינה משקפת את כשרות החוף במשך כל השנה.
כזכור, אחר ל"ג בעומר פנה ארגון 'טוהר המחנה' לקהל הקדוש שמעוניין להצביע על הטעון שיפור או לדווח על תקלות שהיו במירון שיתקשרו ל'קול המחנה', ואכן ציבור רב התקשר למערכת ודבר זה נתן אינדיקציה למנהלים, שעם כל רצונם הטוב, אינם יכולים לראות כל זווית מהחפ"ק. גם כעת פונה הארגון לכל הציבור היקר, אם נפגשתם בתקלה כל שהיא, בין דבר המובנה במקום והן שומרים או דרכי הגישה לחופים שלא היו כיאות, נא לדווח בשלוחת חופי הים במוקד 'קול המחנה', בכך נוכל כבר כעת להתארגן לעונת הרחצה הבאה על הצד היותר טוב, וזכות הרבים יעמוד למתריעים.

השארת תגובה

שתף את הידיעה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

כותרות אחרונות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן