הלם וזעזוע, או עולם כמנהגו נוהג?

בשבוע החולף, נעצרו בני ישיבה במשך ארבעה ימים רצופים במהלך התייצבותם בלשכת הגיוס

כפי שדווח כאן במערכת בשבוע שעבר נעצרו ונכלאו בלשכת הגיוס שברח' רש"י ירושלים בחורים חרדיים במשך שלשה ימים ברציפות, ביום ראשון כ"ח באב אברך חסידי ובחור ליטאי, ביום שני כ"ט אב בחור אמריקאי, ביום שלישי א' דר"ח אלול בחור חסידי. ולא רק דווח אלא גם הובאו גלריות תמונות חיות, שאי אפשר להכחישם. ואנו משפשפים עיניים בתמהון: היתכן שלא נעו אמות הסיפים ולא רעדה הארץ? חוץ מעשרות ומאות בעלי מסירות נפש שבאו למחות ולהילחם לא איכפת לאף אחד כלום?
[הערת המערכת: יצויין, כי ממידע שהגיע אלינו בסוף השבוע עולה כי גם ביום רביעי נעצר בן ישיבה נוסף במהלך התייצבותו בלשכת הגיוס בירושלים]
מה זאת אומרת שפורקי עול אנשי עולם התחתון באים ותופסים בני ישיבות ומשליכים אותם לכלא? מי אתם בכלל? באים וחוטפים בחורים ואברכים ואוזקים ידיהם בגלל שאינם עושים את מה שאתם רוצים, ולא מסכימים למסור את עצמם לכור ההיתוך שלכם?
שודדים לאור היום, גונבי נפשות, בושו לכם אתם ומשתפיכ"ם!
אולם התמיהה גוברת שבעתיים על הפוליטיקאים ה'חרדיים', כי הלא מדובר ב"מתייצבים" שהבטחתם לדאוג להם לבל תיפול שערה אחת מראשם, ואיך זה שראשי ואנשי המפלגות לא רק שאינם עוזרים אלא פשוט מתעלמים ולא מתייחסים אליהם, כאילו היו אויר.
איך זה יתכן?
התשובה הברורה כי אכן החכי"ם וראשי המפלגות פשוט לא רואים. עינים להם ולא יראו, הם התעוורו לא עלינו, כעדות התורה הקדושה: "כי השוחד יעוור עיני חכמים ויסלף דברי צדיקים". אכן, עיוורים הם עיוורים!
שוחד השררה והממון – גוברים על ההגיון ועל הלב היהודי, והם הופכים להיות מכחישי המציאות. וכאשר אתה מראה להם תמונות ותיעודים הרי הם עוצמים עינים וצועקים בגרון ניחר: אין גזירות, ואין בעיות, ולא עוד אלא המצב יותר טוב מתמיד…
את האמת הזו עלינו להפנים כדי שאנחנו לא נתקרר. שאנחנו נדע ונזכור כי כל מעצר של בחור ישיבה ב"עוון" רצונו לשמור על יהדותו ולא להתגייס לצבא השמד – הוא פשע מזוויע ומזעזע, שאינו יכול להתבצע כי-אם על-ידי חדלי אנוש חסרי לב ונעדרי מצפון, וכל העוברים על כך לסדר היום כאילו לא קרה כלום גם הם נדבקו בחיידקי הכפירה והחילוניות ה"י.
אשרי כל אלפי גבורי החיל בני העלייה שאינם מתייצבים בלשכות השמד, ואשרי כל הרבבות שנשארו נאמנים בשלמות לה' ולתורתו, הם ורק הם יצמיחו ויביאו את הגאולה הקרובה בב"א.

השארת תגובה

שתף את הידיעה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

כותרות אחרונות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן