אינקויזיציה 'ישראלית' בארץ הקודש, ואנו מחשים?

עשרות חרדים נעצרו בעקבות סירובם להתגייס לצבא. המדינה מנסה לגייסם בכפיה. האם האינקוויזיציה מארץ ספרד קמה לתחייה כאן בארץ הקודש? התשובה היא לא, אלא הרבה יותר גרוע!

הידיעה אתמול יום ראשון על הארכת מעצרו של הרב אברהם מרדכי שטרן שליט"א אשר נלכד בידי קלגסי הצבא ב'עוון' רצונו לחיות כיהודי, והדיווח על ארבעים חרדים העצורים כעת ועכשיו בשבת כבימי חול בבתי הכלא הצבאיים, עקב אי רצונם להתחייל ולהתחלן, הם – לאמיתו של דבר – לא נתפסים!

מה זה? באים חיות פרא וחוטפים אנשים ומשליכים אותם למעצר, למה? בגלל רצונם להיות יהודים, להתפלל וללמוד ולעשות רצון ה', ולא להשתמד בצבא הטמא בעולם!

מה זאת אומרת גונבים אנשים לעיני השמש? איפוא "חוק יסוד, כבוד האדם וחירותו…"? מי אתם בכלל חדלי אנוש, מאפיונרים מהעולם התחתון!

מה קורה פה? האם האינקוויזיציה מארץ ספרד קמה לתחייה כאן בארץ הקודש?

לא, לא, הרבה יותר גרוע. כי שם נוהלה האינקויזיציה בידי גויי הארץ רשעי אומות העולם, ואילו כאן לדאבוננו היא מנוהלת בידי 'יהודים' כביכול, מזרע ערב-רב, בשיתוף משתפי"ם מבפנים מוכרי נשמתם לשטן.

זאת אומרת, בלשון המדוברת: 'ממשלת ישראל' – חוטפי אדם, קניבלים! 'משטרת ישראל' – חיות רעות ואכזריות, מעניקי מכות רצח לכל הנקלע בידיהם המסואבות! 'המערכת הצבאית' – אינקויזיטורים שפלים הבאים לכפות על אחרים מה לעשות!

ואנחנו? שרויים בתרדמת, קפואים כקרח, כל עוד זה לא קרה לבן שלי או לאח שלי מה זה נוגע אלי? לא, חלילה וחס מלהעלות כן על דל שפתותינו.

אלא מה? מה בכוחנו לעשות?

להתפלל, לצעוק ולהשתתף במחאות ולא לשתוק. כי כשכואב צועקים! הלא כן?

השארת תגובה

שתף את הידיעה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

כותרות אחרונות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן