פרסום ראשון: בית המשפט אסר על המשטרה לחקור בכיר ב'מרכז ההצלה' שהגיע אליה אתמול; המשטרה נאלצה לדחות את החקירה להיום

ההחלטה התקבלה במסגרת עתירת ארגון הל"ם המאבק לאלימות שוטרים, בעקבות גניבת חומרים ע"י המשטרה ממשרדי 'מרכז ההצלה' בניגוד לחוק. * בית המשפט הורה למשטרה להפריד חלק מהמסמכים שנגנבו, ואישר להרב דוידוביץ להגיע למשטרה ולהצביע על המסמכים השייכים לארגון הל"ם מבלי שיהיה באותו מעמד כדי להפלילו. בנוסף אסר בית המשפט על המשטרה לחקור את הרבה דוידוביץ' במסגרת הפגישה לצורך מיון המסמכים * בהתאם לכך נמנע מהמשטרה לחקור את הרב דוידוביץ שהגיע אתמול למיין את המסמכים בזמן הגעת הרב קרויס למשטרה, ונאלצה להזמינו לחקירה רק להיום.

בהמשך לפרשת הפשיטה על מרכז ההצלה, ולאחר התנהלות הבלתי חוקית של המשטרה, בית המשפט חייב בסוף השבוע האחרון להפריד חלק מהציוד שגנבה במסגרת הפשיטה על 'מרכז ההצלה', לפני פחות מחודש, ואשר שייכים לארגון הל"ם – המאבק לאלימות שוטרים, וזאת במסגרת עתירה שהגישה הארגון נגד המשטרה באמצעות עורך הדין נדב גדליהו. בית המשפט הורה למשטרה להפריד חלק מהמסמכים שנגנבו, ואישר להרב דוידוביץ להגיע למשטרה ולהצביע על המסמכים השייכים לארגון הל"ם מבלי שיהיה באותו מעמד כדי להפלילו. בנוסף אסר בית המשפט על המשטרה לחקור את הרבה דוידוביץ' במסגרת הפגישה לצורך מיון המסמכים.
בעקבות כך נמנע מהמשטרה לחקור את הרב דוידוביץ שהגיע אתמול למיין את המסמכים בזמן הגעת הרב קרויס למשטרה, ונאלצה להזמינו לחקירה רק להיום.

"הצדדים הסכימו להצעתי לפיה המשיבה תמיין את המסמכים המצויים אצלה אשר לדבריה נתפסו בערבוביה ברח' ש"ס 4 ו-7 בהפרדת המסמכים השייכים לכאורה למבקשת מהמסמכים האחרים.
בנוסף, אני מורה למבקשת באמצעות מר דוידוביץ' להגיע אל המשיבה ולהצביע על המסמכים אשר שייכים לה לכאורה, מבלי שיהיה באותו מעמד כדי להפליל את מר דוידוביץ'
בכך אין למנוע מהמשיבה לחקור את מר דוידוביץ' בהתאם לצרכי החקירה ובלבד שהדבר לא ייעשה במסגרת הפגישה לצורך מיון המסמכים כמובא לעיל"

החלטה 29.8.17 - ארגון הלם נגד המשטרה

כזכור, וכפי שדווח ב'אידישע פוסט' ביום ג' כ"ד אב הגיעו עשרות פורעים לשכונת מאה שערים בירושלים, תוך הפעלת אלימות קשה נגד מאות מוחים ועוברי אורח, בהם גם נשים וילדים, ופרצו לשני משרדים בשכונת מאה שערים בירושלים, וזאת במסגרת פעילות השלטונות נגד 'מרכז ההצלה' המסייע לבחורי ישיבות לקבל פטור מהצבא, ושאחת מפעולותיו הוא קיום משמרות הסברה בסמוך ללשכות הגיוס ברחבי הארץ. ופועל גדולות ונצורות להגנת הציבור החרדי מפני ציד הנפשות ויעדי הגיוס, הממוקם ברחוב חברת ש"ס בשכונת מאה שערים בירושלים.

השארת תגובה

שתף את הידיעה

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

כותרות אחרונות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן