"אף נפש לא תופקר כי אין אף יהודי מיותר"

מודעה שלישית בסדרה המתפרסמת במגזר החרדי, מביאה את זעקתו של מרן הגאון הנודע רבי עובדיה יוסף זיע"א, בגודל האיסור החמור של גיוס לצבא בכל מסגרת שהיא אף למי שאינו במסגרת לימודים וכן בחומרת איסור המסיתים והגורמים לכך שהכלילם בכלל מחטיאי הרבים רח"ל. * מוקדם יותר פורסמו מודעות בהם הובאו גם דעתם הקדושה של מרנן פוסק הדור בעל ה"שבט הלוי" והגאון האדיר רבי משה שמואל שפירא זיע"א. כי אין להתפשר כלל על כל נפש יהודי. בדבריהם אף צפו מראש כי הבג"ץ מעונין בסופו של דבר להגיע לגיוס כללי ולא יסתפק בסיכומים אחרים.

בימים האחרונים, מאז פרסם בג"ץ את החלטתו הדורשת גיוס מלא לחרדים, מפורסם במגזר החרדי, קמפיין רחב היקף, הצובר הדים רבים, תחת הסלוגן 'אף נפש לא תופקר כי אין אף יהודי מיותר'.
כעת פורסמה בלוחות המודעות, מודעה שלישית בסדרה, מביאה את זעקתו של מרן הגאון הנודע רבי עובדיה יוסף זיע"א, בגודל האיסור החמור של גיוס לצבא בכל מסגרת שהיא אףל מי שאינו במסגרת לימודים וכן בחומרת איסור המסיתים והגורמים לכך שהכלילם בכלל מחטיאי הרבים רח"ל. במודעה אף מובאת עדותו של הגאון רבי בן ציון מוצפי שליט"א, בדרשתו בבית הכנסת מוסיוף בירושלים בכ"ו ניסן תשס"א, שהעיד כי נכח בזמן חתימת מרן הגר"ע יוסף זיע"א על הקריאת קודש הנ"ל, שהיה כל כולו עמוד אש, ומעולם לא ראהו ככה סוער.

מוקדם יותר פורסמו מודעות בהם הובאו גם דעתם הקדושה של מרנן פוסק הדור בעל ה"שבט הלוי" והגאון האדיר רבי משה שמואל שפירא זיע"א. כי אין להתפשר כלל על כל נפש יהודי. בדבריהם אף צפו מראש כי הבג"ץ מעונין בסופו של דבר להגיע לגיוס כללי ולא יסתפק בסיכומים אחרים.

השארת תגובה

שתף את הידיעה

כותרות אחרונות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן