האם כדאי לקנות מגהצי קיטור?

אתם רוצים להיראות במיטבכם כל הזמן, נכון? למפגשים רומנטיים, לראיונות עבודה, למסיבות ולפגישות עסקיות. השיטה הטובה ביותר להבטיח בגדים מגוהצים בחדות היא לגהץ אותם היטב. אבל כשאתם מחפשים דגמים איכותיים של מגהצי קיטור, אתם עשויים להבחין בשפע אפשרויות קיימות.

השיטה היעילה לבחירת המגהץ המתאים מבין הסוגים השונים היא לבחור את הדגם הטוב ביותר לצרכים שלכם. במאמר זה נדון בסוגים השונים של מגהצי קיטור, וביתרונות שלהם.

במגהצי קיטור יש תחתית שמתחממת

ניתן ללחוץ את המגהץ על הבגדים כדי לקבל בגדים חלקים, ולהפעיל את תכונת פליטת האדים החמים על מנת להחליק קמטים עיקשים במהירות ובקלות.

אתם בטח תוהים לעצמכם מהם ההבדלים בין הסוגים השונים של מגהצי קיטור, אז בואו נכסה את היבטים הבסיסיים החשובים בכל הנוגע לכלי הגיהוץ האלו.

מיכל מים

למגהצי קיטור יש מכלי מים שמאפשרים להם לייצר קיטור, ולפלוט קיטור תקין כך שניתן לגהץ בגדים ואריגים בקלות וביעילות, כי קיטור מעולה להסרת קמטים עיקשים!

פליטת קיטור וחורי קיטור

מגהצי קיטור מורכבים מרכיבי תפוקת אדים וחורי אדים. לחלקם יש תפוקת קיטור שמורכבת ממאות חורים זעירים שמוציאים כמות גדולה של קיטור, כך שניתן לגהץ בגדים ללא קמטים מבלי שיהיה צורך לגהץ אותם מחדש לעתים קרובות.

למגהצים יבשים אין חורי אדים והתחתית שלהם שטוחה וחלקה, כך שהגיהוץ אינו מאפשר תוצאות של העדר מוחלט של קמטים. אם תבחרו מגהצי קיטור, וודאו שהחורים אינם חסומים, כך שתקבלו את כמות הקיטור הנכונה לבגדים שלכם.

תרסיס אדים

מגהצי קיטור איכותיים מגיעים עם אפשרות לריסוס אדים. נשמע כיף, נכון? ובכן, כן, בהחלט. פונקציה זו מאפשרת לכם להרטיב את הבגדים כך שיהיה קל יותר לגהץ קמטים.

אם אתם משתמשים במגהץ יבש, לא תהיה לכם אפשרות זו. אתם צריכים ללחוץ חזק על המגהץ כדי לגהץ היטב קמטים עקשניים. כמובן שניתן להשתמש בבקבוק ריסוס על מנת להרטיב את הבגדים, אבל זוהי שיטת גיהוץ מיושנת.

הרבגוניות של מגהצי קיטור

מאפיין נהדר של מגהצי קיטור הוא שהם יכולים לעבוד גם כמגהצים יבשים. לא תמיד יש צורך להשתמש בפונקציית הקיטור, ואם המיכל נשמר ריק, יש לכם מגהץ יבש! חשוב בכל מקרה לרוקן את מיכל המים מדי פעם, כי בגדים מסוימים, כגון סאטן ומשי, דורשים גיהוץ יבש.

למרבה הצער, מגהץ יבש לעולם אינו יכול לתפקד כמגהץ קיטור. מכשירים אלו אינם רב תכליתיים כמו מגהצי קיטור, ואם אתם רוצים מכשיר שיש בו תכונות נוספות, מגהץ קיטור הוא הבחירה המובילה.

תדירות השימוש במגהצי קיטור

בשיקול האחרון, כדאי לחשוב על התדירות שבה אתם מגהצים. אם אתם מגהצים לעתים קרובות, אז כדאי שתחפשו את הדגמים המובילים של מגהצי קיטור כדי לבצע רכישה נהדרת.

באמצעות הרבגוניות של מכשירים אלו, תוכלו לשנות את ההגדרות כך שהמגהץ יתאים לרוב סוגי הבגדים והאריכים. אתם יכולים אפילו להשתמש בתכונת הקיטור לגיהוץ ריפודים.

עוד כתבות בנושא: