מה חשוב לדעת על החלפת שתלים בחזה?

בשנים האחרונות לא מעט נשים בוחרות לעשות טיפולי הרמת חזה ושילוב של שתלים שונים. זה לא משנה אם המטרה בשילוב השתל הייתה להרים את החזה או להגדיל אותו, כי בכל מקרה, אנחנו רואים שיש מקרים שבהם יהיה צורך לבצע החלפת שתלים בחזה. יכולות להיות לכך סיבות שונות ומגוונות. למשל, יש מקרים שבהם החלפה של שתלים בחזה תתבצע כי אחרי תקופה מסוימת החזה שוב יצנח. יש מקרים שבהם ישנם קרעים שונים בשתלים ויש מקרים שבהם יש שינוי בגודל השד ואז יהיה צורך להחליף את השתלים שבו. מה שחשוב לדעת, זה שהחלפה של שתלים בחזה זה טיפול מקובל ומוכר. לכן, במידה וגם אתן חושדות שיהיה עליכן לעבור טיפול כזה, לא מומלץ לדחות את הדברים.

 

החלפת שתלים בחזה – אל מי פונים?

בין אם אתן צריכות לעשות טיפול החלפת שתלים בחזה כי יש קרע באחד מהשתלים ובין אם הגורם הוא אחר, חשוב מאוד לבדוק לאן אתן פונות. ממש כפי שיש היום יותר ויותר מנתחים להגדלת חזה ולטיפולים אחרים, כך יש גם לא מעט אנשי מקצוע שמומחים בהחלפת השתלים בחזה. יחד עם זאת, לא בכל מקום תוכלו להרגיש לגמרי בנוח ולא כל מי שמנתח ועובד בתחום הזה מביא איתו גם ניסיון רב. זה לא משנה מה הגורם שמוביל אתכם לחשוב על החלפת שתלים בחזה, כי מה שבטוח זה שעליכן לבחור את אנשי המקצוע הכי טובים שאפשר למצוא היום. לכן יש לברר, למשל, האם בקליניקה שאליה אתן פונות עובדים אנשי מקצוע מנוסים ביותר? האם מדובר על קליניקה שכבר לא מעט נשים פנו אליה לצורך טיפולים מהסוג הזה? שווה להיות עם היד על הדופק ולברר את הנושא הזה, כי אין כאן מקום לפשרות.

 

כמה עולה טיפול שתלים שכזה?

עשיתן לאחרונה בדיקות וברור לכן שתצטרכו לעבור את טיפול החלפת השתלים? אתן לא רוצות לדחות את הטיפול וחשוב לכן שהוא יקרה כמה שיותר מהר? אם כך, טבעי שגם תרצו לדעת לאיזו הוצאה כלכלית אתן נכנסות. זה ברור שאם עברו כבר שנים רבות מהשתלים, הרי שלא יהיה תהיה לכן שום אחריות לטיפול כבר ויהיה עליכן לשלם עליו במלואו. זו הסיבה שבגללה צריך להתייחס גם לעלויות ולראות: איפה תוכלו לעבור את א אותו טיפול בדיוק מחירים נוחים יותר? והאם, במידה ואתן משלמות יותר, זה אומר שהטיפול יהיה יותר מוצלח? חשוב לדבר עם מספר רופאים, לקבל הצעות מחיר ולהבין גם על מה בדיוק אתן משלמות. למרות הרצון לחסוך כמה שרק אפשר על החלפת השתלים, לא בטוח שכדאי להתפשר על מקצועיות המרכז הרפואי שאליו אתן פונות. נסו לברר את הדברים כבר עכשיו וכך תוכלו לקבל החלטות שתהיינה כמה שיותר נכונות לכן.

עוד כתבות בנושא: