מחשבון אחוזי שומן

מחשבון אחוזי השומן הוא כלי שיכול לעזור לך לקבוע את אחוז השומן שלך בגוף. המחשבון משתמש בנוסחה כדי לחשב את אחוז השומן בגוף שלך תוך שימוש במשקל ובגובה שלך. זוהי הדרך המדויקת ביותר למדידת הרכב הגוף. מחשבון אחוזי שומן הוא כלי שעוזר לך לגלות את אחוזי השומן בגופך. המחשבון משתמש בקלט של הגובה והמשקל שלך כדי לחשב את ה-BMI שלך (מדד מסת הגוף) BMI הוא מדד לשומן הגוף המבוסס על גובה ומשקל, המתייחס לגברים מבוגרים ולנשים כאחד. הוא משמש ככלי בדיקה לבעיות משקל, אך הוא אינו מאבחן השמנת יתר או אומר לך היכן אתה אוגר שומן. ה-BMI מחושב על ידי לקיחת המשקל שלך בקילוגרמים חלקי ריבוע הגובה שלך במטרים, ולאחר מכן הכפלה ב-100.

מחשבון אחוזי השומן הוא כלי שמחשב את אחוזי השומן בגוף שלך

זה עושה זאת על ידי שימוש במידע שאתה מזין לגבי המשקל והגובה שלך. כלי זה מועיל לאנשים שרוצים לזהות אם הם נמצאים במשקל לא בריא או אם הם צריכים לרדת קצת במשקל. זה מועיל גם לאנשים שמנסים להבין כמה שומן הם צריכים לחתוך מהתזונה שלהם כדי לרדת במשקל. זהו מחשבון שניתן להשתמש בו כדי לחשב את אחוזי השומן ממשקל הגוף שלך. חלק זה מספק מחשבון לחישוב אחוז השומן של אדם, בהתאם לגיל ולמין. המחשבון מקבל שני נתונים: גילו ומינו של האדם. לאחר מכן המחשבון מחשב את אחוזי השומן של האדם על סמך גילו ומינו. מחשבון אחוזי שומן אומר לך כמה שומן אתה צריך לצרוך ביום. זה גם אומר לך כמה מהקלוריות היומיות שלך צריך להגיע משומן. זהו מחשבון שמחשב את אחוזי השומן במזון נתון. יש לו שלוש תשומות: מספר הקלוריות, גרם שומן וגרם חלבון. לאחר מכן הוא מוציא את אחוז השומן במזון זה.

מחשבון אחוזי השומן מחשב בעיקר את מדד מסת הגוף שלך

(BMI) ולאחר מכן מחשב את אחוז השומן הכולל בגופך. כדי לחשב את ה- הזן את הגובה והמשקל שלך בשדותהמתאימים. ה-BMI שלך יחושב אוטומטית. כדי לחשב את אחוז השומן הכולל בגופך, הזן את הגיל, המין, הגובה והמשקל שלך בשדות המתאימים. מחשבון זה עוזר לך לחשב את אחוז משקל הגוף שלך שהוא שומן. המחשבון משתמש בנוסחה הסטנדרטית לאחוזי שומן בגוף במבוגרים (BF%). כדי לחשב את ה-BF שלך, הזן את המשקל שלך בקילוגרמים ואת הגובה שלך במטרים. חשבון אחוזי השומן הוא כלי שמחשב את אחוזי השומן בפריט מזון. חפשו בגוגל: מחשבון רגיל באתר מחשבון בקליק כמה שומן יש לך בגוף ניתן להשתמש בו כדי לגלות את תוכנית התזונה והפעילות הגופנית הנכונים עבורך. המחשבון מבוסס על מסד הנתונים הלאומי לתזונה של USDA.הוא מספק מידע תזונתי עבור סוגים שונים של מזונות כגון מאפים, מוצרי חלב, פירות וירקות.מחשבון אחוז השומן יעזור לך להחליט מה לאכול על ידי מתן אומדן של כמות השומן שאתה צורך בתזונה שלך

עוד כתבות בנושא: