3 טיפים לקניות בטוחות בeBay

 

הרגלי הצריכה בחברה הישראלית וגם בעולם השתנו לאחר תקופת הקורנה ולאור האירועים הביטחוניים בארץ. קניות מחנויות אינטרנטיות בכלל וחנויות אינטרנטיות מחו"ל כגון אי ביי ואמזון נעשו שכיחות ומקובלות. גם אלו שלא נהגו לעשות את קניותיהם באינטרנט למדו כי זה אפשרי הסירו חסמים ונהנים מהאפשרויות והיתרונות מקנייה באינטרנט. קיים כרטיס נטען שהוא כרטיס אשראי המותאם לקניות באינטרנט ובכלל. במאמר זה נציג בפניכם  3 טיפים לקניות בטוחות בeBay .

 

מה הם שלושת הטיפים לקניות בטוחות בeBay  ?

  1. רכישה רק עם כרטיס נטען
  2. להכין רשימה מסודרת של המוצרים שיש לרכוש על מנת לרכז אותם בקנייה אחת (כך ניתן לזכות ביותר הטבות)
  3. לבחון היטב את סכום הקנייה שעליו יש לשלם מכס באם קיים ולא לעלות מסכום זה בכל רכישה.

כרטיס נטען קניות באיביי

רכישה בכרטיס נטען:

הכרטיס הינו כרטיס אשראי אך בעל מסגרת ברורה שלא ניתן לחרוג ממנה רק על ידי הטענה נוספת של סכום לכרטיס. הדבר מאפשר שליטה מרבית בהוצאות ולכן גם מתאים לילדים. כמו כן, ידועות הסכנות הכרוכות בקנייה באינטרנט כגון פריצות לחשבונות, הונאות וגניבות כספים של גולשים. כרטיס זה מהווה הגנה מושלמת מפני אירועים מהסוג הזה בשל העובדה שלא ניתן למשוך ממנו יותר מהסכום המוקצב של המסגרת, אין יכולת למשוך מכרטיס זה את כל הכסף הקיים בחשבון. הכרטיס מתאים גם לנסיעות לחו"ל ושימושים נוספים.

 

רשימת קניות מסודרת:

ככל שמגיעים מוכנים יותר לקנייה ההוצאות מבוקרות ואחראיות וניתן לעמוד בגבולות התקציב המתאפשר. כמו כן מוטב לרכז את הקנייה כדי לקבל הטבות במשלוחים ומבצעים שונים המתקבלים מקניות חוזרות באתר. לדוגמא, אם קונים בגדים לילדים, מוטב לבחון האם יש משהו שגם המבוגרים צריכים וכדומה.

לא לעשות רכישה גדולה שעליה מחויבים במס

במקרים של רכישת מוצרי חשמל ומוצרים יקרים לעיתים זה בלתי נמנע, אך בכל הקניות האחרות ניתן באופן מבוקר ומסודר לחלק את הקניות למשלוחים אשר לא יחויבו במכס כמו כן לקחת מרווח של יומיים בין קנייה אחת לבאה כדי שלא יצרפו את הקנייה למשלוח הקודם ויגבו מכס על כך.

לפרטים נוספים, לאפשרויות נוספות ולהטבות אנא לחצו כאן:

נשמח לסייע לכם במתן ייעוץ כמו גם הכוונה לקנייה בכרטיס האשראי ולתת מידע נוסף על יתרונותיו. אנו מספקים שרות מקצועי ואדיב וכספכם חשוב לנו. אנו נעזור לכם לשמור על קניות בטוחות ואחראיות ועל עמידה במסגרת תקציב אחראית המתאימה במיוחד לצרכים האישיים שלכם. נתרום מניסיוננו והידע שנמצא ברשותנו.

לפרטים נוספים ולשיחת ייעוץ והכוונה ניתן להשאיר פרטים בטופס זה:

או ללחוץ כאן לשיחה עם נציג:

תיארנו בפניכם את שלושת הטיפים לקניות בטוחות בeBay  ממליצים לכם להזדרז ולהשיג כרטיס נטען למען קנייה בטוחה. נשמח לסייע ולענות על שאלותיכם.

עוד כתבות בנושא: